SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JPG DO OCENY!!!!!!!!!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZYdonator. NIc bardziej glupiego nie mogles wymyslic???? A ten avatar nad nickiem, boze chron krolowa. Chyba masz powazny problem z glowa i powinienes sie zastanowic nad tym co robisz. Moze i jestem tolerancyjny(slowo za pewne ci obce) jednak twoj nick i avatar dzilaja na mnie bardzo niepozytywnie. I niestety musze stwierdzic ze tacy ludzie jak ty przynasza wstyd forum.

Ps: Zydonator dopre sobie zmien lepiej nicka na BARAN(bardziej do ciebie pasuje).

PzDrW ThOmAsH- MEMBER OF GOKOU TEAM.
.
..
... D B Z R U L E Z Z P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28567
thomash..SOG


-=pozdrawiam=-

-=pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wali mnie to thomas ze ci to przeszkadza mi tez duzo rzeczy przeszkadza i jakos żyja.Mi tez sie nie podoba twój nick ale jakos mnie to wali.
Thomas to dla ciebie:"JUDE RAUS"!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM

JAKOŚ TO BEDZIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żydonator - lepiej zrewiduj troche swoje poglądy i przestań je wygłaszać na forum . Nie chcemy być utożsamiani z rasistami , a jak ktoś obcy wejdzie na sfd i to zobaczy to właśnie tak może sobie pomyśleć . Jeśli dalej tak będziesz postępował to nie pozostanie nic innego jak obdarowanie Cie banem , i uprzedzam - tym razem bez ostrzeżeń jako że już raz dostałeś bana i był on wystarczającym ostrzeżeniem , a teraz właśnie dostajesz jeszcze jedno

Thomash - co sie dziwisz , wystarczy spojrzeć na tą twarz . Co innego może siedzieć wewnątrz takiej głowy ?

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NOm w koncu jakas porzadna wypowiedz. Dziwie sie, ze tak mala liczba forumowuiczow zabiera glos w tej sprawie. A co gorsza przyznaje sogi(songi)tego typu osobom.

Ps: Specjalnie przeczytalem sobie regulamin jeszce raz. I zacytuje jego czesc:
Zamieszczania wypowiedzi/materiałów postrzeganych przez dowolnego moderatora jako wulgarne, obraźliwe lub jawnie szydzące z jakiegokolwiek sportu/systemu walki/sztuki walki lub zrzeszenia/organizacji/osoby publicznej/osoby prywatnej lub będących w konflikcie z polskim prawem.




PzDrW ThOmAsH- MEMBER OF GOKOU TEAM.
.
..
... D B Z R U L E Z Z P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak , jest też

"Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum"

dlatego wypowiedzi typu jude raus można spokojnie podpiąć pod conajmniej dwa punkty regulaminu .

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie denerwujcie sie tak to tylko głupi nick i głupia fotka.Od razu trzeba robic z igły widły a w góle to ja nie zaczolem w ogóle o tym gadac tylko wyscie zaczeli sie pluc to mojego nicku i fotki ja je tylko dałem.

pozdrawiam

JAKOŚ TO BEDZIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zydonator- spoko nick spoko odrazek i spoko podejscie do zydkow
ja popieram

ps: forum jest poto zeby wyrazac swoje opinie na pewne tematy...

MANIJAQ - moderator działu "zdolnosci nadprzyrodzone i cuda"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Powinno sie takich osob wogle nie wpuszczac na forum .
Chlopie co ty masz do zydow . Co ci zydzi ci zrobili?
Ja tylko moge przypuszczac ze ty zadnego zyda w zyciu nie widziales ,a nawet jesli to przez mysl by ci nie przeszlo ze to zyd.
Teraz chyba w modzie jest to zeby zydom podporzadkowywac najgorsze cechy.
Ja do zydow nic nie mam bo nie mam nawet podstaw do tego .


"Na luzie czlowieku problemow tu nie ma ...."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
a ja ich nie lubie ,ale było juz wystarczająco postów na ten temat.

Run Forest Run...Go Alabama!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na życzenie - pies

Następny temat

Dawno dawno temu...

WHEY premium