SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JA- wejdzcie i opczjcie:D

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
popieram

A TY NIOONIA WOLAŁBYM ZEBYS NIE WCHODZILA NA MOJA TEMATY, BO TYLKO PSUJESZ ATMOSFERE, JAK MASZ PROBLEMY W DOMU TO ZAGRAJ W qUAKE 3
ja tu sie pieknie udzielam i zero wdziecznosci co to ma byc ?? ja psuje atmosfere? w jaki sposob, raczej wrecz przeciwnie, nie mam problemow w domu bo rozwiazuje je wspolnie z moja mamusia



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1499
ten gosc ma jakies kompleksy i nie wie jak sobie z tym poradzic. Robi z siebie blazenade i nawet o tym nie wie! Czlowieku! Cale forum z Ciebie leje... zasnanow sie nad soba... jest rada - Al-kaida przeprowadza rekrutacje.... ppomysl nad tym czasem

masa masa masa masa masa masa
masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
albo jest narcyzem i wymyslil pretekst do wklejenia zdjec 'czy mam geste wlosy' zebysmy mu mowili ' ojejciu jakis ty slodziutki, podasz mi swoj nr?' albo 'masz super geste wloski, tez bym takie chciala!' hehehe
bez urazy chali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1499
Poza tym jak chcial zeby mu ocenic wloski to po co cala gebe wkleil????

Smiech na sali....

masa masa masa masa masa masa
masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
taki gejowski koles (nie obrazajac geji)
same posty o wszczepianiu wlosow, o tym czy ma geste wlosy czy nie, ile kosztowalaby mala korekta nosa, spoko po to jest forum zeby pytac ale on jest smieszniutki
no i sie nie udziela w ogole ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1499
nioonia... moze troche przegielismy i teraz jest mu łyso :p:p:p:p:p

masa masa masa masa masa masa
masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
"lyso" pewnie tak
a wiec :
chali wroc do nas!!! przepraszamy Cie bardzo i obiecujemy ze juz nigdy nikomu nie powiemy ze splodzil Cie kosmita czy cos w tym stylu
chyba nam wybaczysz??









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
No chlopak ma chyba kompleksy na punkcie wlosow. Ktos wspomnial cos o gejostwie ( ja sie nie wypowiem w tej kwesti) . Nie wazne, wracajac do tematu wydae mi sie ze nei masz gestych wlosow tylko jak sa loczki to wtedy jest taki efekt. A i bym zapomnial zetnij wlosy bo te loczki tak troche nei pasuaj do ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
to ja to ja !! (wspomnialam o gejostwie) heheh
mi tez sie za bardzo burza lokow nie podoba, jakos jestem przyzwyczajona do krociotkich mojego chlopaka, moze wybierz sie do fryzjera i on ci dobierze LADNA fryzurke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1299
Ale go pojechaliscie. Chlopak w akcie desperacji ogolil sie na lyso i teraz wstydzi sie pokazywac buahahhaha :D.
ps- dlugie wlosy i facet hmmmmmmmmmmm, wiecie co ja o tym mysle...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Malowanie włsow

Następny temat

Schorzenia neurologiczne?

WHEY premium