SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ja rosne?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc

Mam 19 lat i 178 cm wzrostu co jest dla mnie za malo. W ciagu liceum od pierwszej do 3 klasy uroslem tylko 2 cm i uwazam ze to jest za malo , ze cos z tym moim rosnieciem jest zle , bo w tym czasie powinienem urosnac najwiecej. Dzisiaj jak spawdzalem , to jestem troszeczke dluzszy gdy wstaje rano , niz wtedy , gdy ide spac. Czy to znaczy ze rosne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
nie kazdy czlowiek jest rano dluzszy gdzies o 1cm
a ty juz nie urosniesz po jestes po tym etapie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1222
Mężczyzna rozwija się do 21 roku życia ja na tym miejscu bym zaczął ćwiczyć brać coś jak ci zależy na tym wzroście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1222
Mężczyzna rozwija się do 21 roku życia ja na tym miejscu bym zaczął ćwiczyć brać coś jak ci zależy na tym wzroście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
U mężczyzny rozbudowa kośćca jest zakończona w okolicach 23-24 roku życia. 21 lat jest granicą po której możesz wziąć ślub bez pytania rodziców :P
Nie polecałbym ćwiczeń siłowych na "pójście w górę" bo ewentualnie mogą cie o jakieś 0,5cm wgnieść w ziemię. Ale ogólnorozwojówka, i często basen i może glutamina która pobudza wydzielanie hormonu wzrostu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLARKA vs JEDNORAZOWKA

Następny temat

Bark kontuzja- jakie cwiczonka

WHEY premium