SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jądro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Witam.

Mam problem z cofającym się prawym jądrem, tak jak by chowało się do podbrzusza (kanał pachwinowy, chyba tak to się nazywa). Jestem właśnie na odbloku, cykl trwał około trzech miesięcy i składał się z susty 250mg e4d, deka 250 e7d (tydzień krócej od susty). Na kicka szło 1-4 meta 30mg ed, a pod koniec cyklu wino w takiej samej dawce przez 4 tygodnie. W 8 tygodniu przybiłem 2 razy 2500iu HCG (jeden strzał i kolejny po 4 dniach). Odblok wyglądał tak, że przez 3 tygodnie po ostatnim strzale susty biłem propka 100mg e2d i po 3 tygodniach 4 strzały HCG co 4 dni 2500iu, następnie clom 1 dzień 200 mg, kolejne 2 dni teraz właśnie szło po 100mg i w tej fazie odbloku właśnie jestem. Czy to przez to że nie odblokowałem się wystarczająco i jądro nie wróciło całkowicie do swojego rozmiaru? Dodam że z lewym jest wszystko ok. Wydaje mi się że jądra wróciły w miare do swojego rozmiaru, ale problemy zaczęły się właśnie na cyklu, wcześniej nie miałem tego problemu. Wiem że napisane troche chaotycznie. Wiek 21 lat.

PS. Wiem że to nie dział "zdrowie", ale zaczęło mi się tak robić na cyklu więc najodpowiedniej będzie chyba w tym dziale. Pozdrawiam


Zmieniony przez - manto00 w dniu 2012-02-01 15:40:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Chodzi Ci o zmniejszenie jąder na cyklu saa czy masz podejrzenia "wędrującego jądra" ..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Chodzi o wędrujące jądro (jądro cofa się z worka mosznowego). Najczęsciej dzieje się tak podczas seksu, jak ćwicze na siłowni albo podczas treningu SW. Tak samo gdy ubiore jakieś przylegające bokserki, a czasem nawet gdy normalnie siedze. Dodam że jądro łatwo wypchać lekko palcami spowrotem do worka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Mi się tak cofa tylko podczas orgazmu dokładnie tak jak opisałeś. Tzn. nie zawsze czasem i prawe, dopiero niedawno zouważyłem ponoć trzeba z tym żyć i to nie szkodzi ale lepiej niech wypowie się ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Moze masz przepukline zaawansowana :O
nazywa sie to przepuklina mosznowa

https://www.sfd.pl/przepuklina__-t24064.html

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2012-02-01 22:41:55

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
co Ty gadasz??????????????? Nic nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
http://forum.echirurgia.pl/temat5820.htm

Tu masz precyzyjna odpowiedz ogol nie przepukliny nie bola czasem nieswiadomie moze dojsc do niedokrwienia jelita ale ty jej nie masz masz wyzej opisany problem pozdr

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja tak mam caly czas, nie sadzilem ze to zle

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Spoko, że nie jestem sam to w końcu jak z tym jest? Muszę sprawdzić jak jest podczas wysiłku! Tak normalnie ręką mogę jajco schować ale jest ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13669
sam czekałem na kilku śmiałków bo też tak mam jak dochodzę nie wiedziałem że to coś złego może być ale jak miałem bodajże 7 lat to miałem operację na przepuklinę to u mnie może być od tego... tak jakby się cofają kurva

Zmieniony przez - Koxiur w dniu 2012-02-01 23:03:45

Serdeczne dzięki za wszelką pomoc ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3412
Panowie ja to mam tylko jak jestem na cyklu po odbloku wszystko dochodzi do normy...

"Chcieliście wykiwać Freda to teraz Fred wykiwa was"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENBOLON -opiszcie swoje wrażenia

Następny temat

DEKA, PRIMA, WINO, SUSTA, PROP

WHEY premium