SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedno jądro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Witam

Nie wiem czy w dobrym miejscu ten temat umieszczam ale ten dział chyba będzie najwłaściwszy. A mianowicie, czy jeśli posiada się jedno jądro to testosteron jest produkowany w mniejszych ilościach, co może przeszkadzać i zmniejszać efekty treningu ? Mowa o 19 latnim chłopaku. Czy taka osoba powinna zacząć stosować jaieś bostety testosteronu(naturalne) lub zacząć brać doping, aby zatuszować braki z powodu braku jednego jądra ? Co w takim przypadku radzicie zrobić, jeżeli taka osoba marzy o rozrastaniu się i występowaniu na scenie. Oczywiście trening, dieta, podstawowa suplementacja to wszystko jest ;)

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam ;)

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Jak byś zrobił badania to byś wiedział że nie zmienia to wiele. A jak chcesz poważnie się wziąć za kulturystyke to tym bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364232 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668499
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Badania właśnie zrobiłem, teraz tylko czekać na wyniki.

1. WIEK: 18 lat
2. WAGA: 70 kg
3. WZROST: 176 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 34 cm
-klatka: 97 cm
-udo: 53 cm
-talia: 73 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: prawie 2 lata, z małą przerwą
6. DIETA:
-białko: 210 g
-węglowodany: 420 g
-tłuszcz: 50 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadne
8. TRENING: Split 4x w tygodniu, metoda Yates'a
9. CEL CYKLU: ----
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ---
11. POZIOM BF%: 7%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: Zdrowy, rzadko choruje
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2500 kcal

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
naturalne boostery o ile cokolwiek Ci dadzą to minimalny wzrost poziomu testosteronu ale tylko w granicach naturalnej produkcji. Juz dawno powinienes wiedziec jaki masz poziom testa przy jednym jadzrze i jesli jest on za niski to dobry endokrynolog, konsultacja i pewnie hormonalna terapia zastepcza, ale da sie oczywiscie funkcjonowac i calkiem wydajnie zyc z jednym jajkiem:)

edit: a co do rozrastania sie i marzeniach o zostaniu kulturystą, to nie przejmuj się, to ze masz jedno jajko nic nie zmienia zeby rosnac na zawody trzeba w siebie wladowac taka ilosc towaru z zewnatrz ze chocbys mial nawet 3 jaja to wszystkie z nich nie bylyby "uruchomione"^^

Zmieniony przez - psychu w dniu 2014-06-24 11:26:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
Przede wszystkim jeśli masz jedno jadro (nie wiem z jakiego powodu niestety) to zacznij myśleć o zdeponowaniu nasienia przed jakimkolwiek majstrowaniem z hormonami. To w przypadku jeśli myślisz o ojcostwie.
Po drugie. jedno jądro może, ale nie musi gwarantować przyzwoitego poziomu testosteronu. Wi wielu przypadkach po orchiektomii suplementacja testosteronem jest wskazana ale jest jeden wielki minus. To jedno jądro będzie jeszcze słabsze niż teraz i wielu wypadkach taka suplementacja może prowadzić do utraty drugiego jadra jeśli jest tak słabe że nie jest w stanie zapewnić normalnego poziomu endogennego testosteronu.
Także ostrożnie z tym teściem bo możesz sobie zrobić krzywdę.
Poza tym boostery to śmieci. Nie ma żadnych badan klinicznych tych środków i równie dobrze móglbyś brać ziółka jakichś indiańskich szamanów z podobnym skutkiem. Tyle że pewnie ziółka szamanów byłyby zdrowsze. Odpuść sobie.
Co do wzrostu mięśni to jeśli masz testosteron w okolicach połowy normy to minimalny wzrost poziomu T. nic ci nie da. Testosteron w zasadzie nie powoduje wzrostu mięśni. On powoduje szybsza ich regenerację powysiłkową i przez to szybszy wzrost ale bez ćwiczeń to choćbyś i wstrzykiwał sobie monstrualne ilości hormonu to nie urośniesz. Zrzucisz tłuszcz, nabierzesz gęstszej konsystencji mięśnia ale urosnąć to za bardzo nie urośniesz.
Ja straciłem oba jadra po raku jak cie jeszcze na świecie nie było i od tego czasu mam właściwie nieograniczony dostęp do T. i co moge powiedzieć to nie jest jakiś Zaubersaft . Ważne są niestety geny i praca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Nie przejmowałem się tym wcześniej, aż mi przyszło tak do głowy i napisałem ;D
Źle się rozwinęło i zostało usunięte ok 10 lat temu, z regeneracją mam wszystko w porządku, katuję się na treningach, ledwo zipie, padam z sił, ale i tak jak zrobię rano trening, to na wieczór mam siłę i ochotę na jeszcze jeden ;D Ojcem już jestem, dziewczyna za 3 tyg rodzi, więc o to nie muszę się martwić ;) Dzięki chłopaki za odpowiedzi ;)

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
na szybkości widzę sprawe z potomkiem załatwiłęs^^ teraz nic tylko ankieta działu i bomba hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren pmo

Następny temat

Pare pytań, bo nie wiem czy robić badania.

WHEY premium