SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Islmski terroryzm w Europie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6796 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67053
Fred i tu się mylisz nie będe się zagłębiał w szczegóły bo dokładnie opisywałem sytuacje w temacie o Karbali : po wymianie ognia z rebeliantami jak specjalsi czesali budynki znaleźli zwłoki syryjczyków,libańczyków i saudyjczyków żadnego irakijczyka podobnie z tymi w europie.
Tzw "terroryzm migracyjny"
Jak by był Iksrojap by mógł temat bardziej rozwinąć bo to po jego dzialce

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mikadorus jak widać można studiować i 3 kierunki i mieć z tego przysłowiowe g....... Powiem ci krótko że wyznawcy Islamu nie mogą ot tak po prostu zamieszkać sobie w cywilizowanym demokratycznym Europejskim kraju ....gdyż poczują się tam jak pies spuszczony ze smyczy.....nie na darmo w krajach arabskich stosuje się tak surowe prawo...Ci ludzie po prostu mają dzikie zwierzęce charaktery i muszą czuć nad swoimi głowami rządy twardej ręki...Moim zdaniem implementowanie na siłę rozwiązań demokratycznych w państwach typu Irak jest wielkim błędem...bo ci ludzie rozpasą się na całego tak jak we Francji. Ja nie chcę u nas w Polsce żadnych kolorowych ,bo to się skończy na 100% tak samo jak w Europie zachodniej....wystarczy się przejechać po zachodnich Niemczech ,Holandii i dowiedzieć się co to znaczy być obcą osobą we własnym kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dobrze,że śniadolicy(nie napiszę brudasy) z niektórymi nazwiskami baaardzo się rzucają w oczy,dzięki czemu odpowiednie nasze służby typu ABW,przy ich wizytach w Polsce przydzielają im "opiekunów" szczególnie troskliwie,gdy ma dojść do wizyt w naszym kraju znanych w świecie osobistości.Zresztą monitoring różnych śniadolicych,zarówno mieszkajacych długo w Polsce,jak tych przyjezdych podejrzewanych o dziwne przekonania i kontakty prowadzony jest cały czas,we współpracy ze służbami z innych państw i dlatego w odpowiednim czasie znaleziono to,co miało wybuchnąć na jednym z polskich stadionów podczas Euro 2012,a odpalić to g**** można było dzwoniąc z komórki na komórkę,czyli jakiś pan śniadolicy mógł sobie zadzwonić nawet z drugiego końca świata i by było bum.


http://www.terroryzm.com/article/350/Wplyw-procesw-migracyjnych-na-terroryzm-miedzynarodowy.html



Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-12-29 13:26:43

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30614 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270754
Jezi
w stosunku do kogo?

arczi88
co do jednego Ci musze przyznać rację. Demokratyczny sposób życia nie jest przygotowany na walkę z kimś takim jak terrorysta i jego religia.
Z tym że demokracji są potrzebni terrorysci.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Arczi
Wyznawcy Islamu czy pierwsze pokolenie emigracyjne?

Temat miał być do wypłakania czy do dyskusji czy jest jakaś rada na zwiększenie bezpieczeństwa?

Ja nie wiem skąd bierzecie doświadczenia. Byłem w murzyńskiej Belgii i ZN, a jakoś nie spotkałem wielu Arabów.... ale pewnie robili bomby więc ok.

Podaj jakie kraje arabskie wg. Ciebie przyczyniają się do wzrostu zagrożenia terroryzmem. Nie są to kraje bogate... Jak ma się ropę czy kapitał to ŚW staje się conajwyżej słowna.

Zmieniony przez - mikadorus w dniu 2010-12-29 16:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja z osobistych spotkań ze śniadolicymi(turasy) miałem tylko jedno,za czasów NRD jak byłem dość młody i pojechałem do Berlina Zachodniego w celach handlowych i panowie śniadolicy za.ye.bali mi i koledze towar i zaczęli wołać Policję.Jako,że z kolegą nie chciałem mieć wbitego tzw.niedźwiadka w paszporcie ,czyli zakazu wjazdu do Berlina Zachodniego i RFN,to uciekliśmy,a nasz towar przepadł.Od tamtej pory mam dystans do wszelkich śniadolicych,po prostu ich nie lubię za tamtoUważam,ze za mocno się panoszą w Europie,panoszyć się mogą u siebie w arabowie,a w cywilizowanych krajach w których żyją,albo niech się dostosują,albo wypadają do swoich kóz,owiec i wielbłądów.


Co do meczetu w Warszawie,to śniadolicy otrzymali zgodę na budowę czego innego,a zbudowali meczet.Gdyby ktoś z nadzoru budowlanego chciał teraz wyburzenia budynku,bo niezgody jest z tym co miało powstać,to dopiero wszelkie araby z całego świata podniosłyby lament o nietolerancji,itd.Pewnie jest cicha zgoda,na to żeby tak zostało,bo jakby media nagłośniły w świecie o ewentualnej negatywnej opinii nadzoru budowlanego co do budowy,to sądzę,że jakiś przy.yebany islamista wtedy mógłby dokonać zamachu w zemście,tak jak jakiś religijny czub zdetonował się,bo w Szwecji ktoś zrobił satyryczny rysunek proroka Mahometa.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-12-29 16:29:14

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
Kurde małem już nic nie pisać ale mnie znowu podpuściliście

Podaj jakie kraje arabskie wg. Ciebie przyczyniają się do wzrostu zagrożenia terroryzmem. Nie są to kraje bogate... Jak ma się ropę czy kapitał to ŚW staje się conajwyżej słowna.

Błąd. Bogate kraje Arabskie popierają fanatyków. Rodzina o nazwisku Bin Laden jest np. jedną z najbardziej wpływowych w Arabii Saudyjskiej. Przykładów jest więcej. Pierwszy z brzegu: na 19 zamachowcó z WTC z 9/11 2001:
15 z Arabii Saudyjskiej,
2 ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich,
po 1 z Egiptu i Libanu.

Zmieniony przez - ma-karon w dniu 2010-12-29 21:40:44

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Ja zupełnie nie rozumiem dlaczego osądzając po jakichś ekstremistach uważacie że ogół muzułmanów ma podobne fanatyczne poglądy.
Z wami to jest zupełnie tak jak swego czasu miałem na studiach z czarnoskórym kolegą którego usilnie starałem się przekonać, że Polacy w przeważającej większości nie są rasistami. Miał nieprzyjemne sytuacje z różnymi idiotami. Starałem się mu wytłumaczyć że brak reakcji osób postronnych wcale nie oznacza ich cichej akceptacji ale przekonania podszytego strachem, że ich to nie dotyczy po co się wychylać itd.
Z wami jest podobnie w większości (nie mówię tu o misjonarzach z Afganistanu) naoglądaliście jakichś oszołomów w TV i uważacie że reszta myśli podobnie bo nic z tym nie robi. Choć przyznaje że jest to po części też wina samych muzułmanów którzy nie reagując na wybryki fundamentalistów sami przykładają rękę do ich negatywnego odbioru w społeczeństwie. Gdyby wykazali stanowczą reakcję dając odpór radykałom sytuacja była by z goła inna. Ale jest jak jest i jest to po części cena bierności z ich strony.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Dobra ale pana BN wykreowała i stworzyła poczciwa Ameryka. (więc popiera terroryzm?)

Ma-karon.. tu się nie popisałeś.
25% Saudyjczyków bieduje a ok. 20% ledwo ma pieniądze na podstawowe potrzeby.
Egipt jest biednym państwem o wiele biedniejszym od np. Ukrainy. (chyba 84 pozycja a Egipt 123)
Egipt ma bogato rozwiniętą turystykę. Ogół społeczeństwa bieduje.

Zresztą temat 11 września jest na dzień dzisiejszy nie do przywołania(jakoś wszystkie psy na lotniskach wywieziono na szkolenia, zmniejszono kontrole bagażu). Wątpię by ekstremiści mieli taką władzę by to zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
pytanie (choć nie było skierowane do mnie) brzmiało tak: Podaj jakie kraje arabskie wg. Ciebie przyczyniają się do wzrostu zagrożenia terroryzmem. Nie są to kraje bogate

Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Katar to najbogatsze kraje arabskie. 17 na 19 było z A.S. i Z.E.A. 1 z egiptu i 1 z Libanu. To są suche fakty. Wnioski każdy może wyciągnąć sam. Oczywiście możesz teraz napisać że: globalnie to wcale nie są takie bogate kraje bo są w nich duże dysproporcje, że biedne arabusy które nie są szejkami, nie mają pieniędzy i dlatego....bla, bla, bla . Możesz sobie procenty podawać. Nawet PKB per capita. Liczbę lodówek przypadających na statystyczne gospodarstwo domowe w tym rejonie. Prawdy nie ukryjesz.


Zmieniony przez - ma-karon w dniu 2010-12-30 09:07:24

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z turnieju barborkowego 11.12. Katowice

Następny temat

Isami Karategi

forma lato