SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interpretacja wyników

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 208
Cześć
Nie wiem czy wybrałem dobry dział ale stwierdziłem, że tutaj ludzie mają największą wiedzę jeśli chodzi o wyniki badań.
Na początku czerwca pod koniec czteromiesięcznej, powolnej redukcji gdzie zrzuciłem 9 kg wybrałem się na kontrolne badania rano na czczo (swoją drogą są to moje pierwsze badania hormonalne w życiu). Mocno zdziwił mnie wynik estradiolu i testosteronu wolnego gdzie jest sporo poniżej normy oraz dopisek "Test wykazuje istotną reakcje krzyżową z lekiem Nandrolonem." przy czym jeszcze nie stosowałem takich środków ani nie byłem na cyklu.

Pytanie czy jest się czym martwić? Jeśli chodzi o popęd to wszystko jest w porządku, nie ma impotencji i jestem z tych spraw ogólnie zadowolony. Czas na wizyte u endokrynologa czy najpierw zrobić jeszcze raz badania jak organizm odpocznie i wtedy o tym myśleć?

Wiek 22 lata, staż na siłowni 4 lata. Micha trzymana ale nie zawsze są to produkty najwyższej jakości (np. chleb tostowy).
Trening 2 razy w tygodniu FBW i 2 raz w tygodniu boks tajski.
W tym okresie suplementowałem się monohydratem ecomax, ashwagandha, thermostimem z olimpu, witaminami multiple sport z olimpu i przedtreningówką ecomax.





Zmieniony przez - Arecki696969 w dniu 2023-07-15 03:14:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669939
trzeba zrobić więcej badań lh FSH shgb prolaktyna ,dziwne bo E2 wygląda na ubite ponizej wykrywalności bez leków ciężko o taki wynik to i test leży tutaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 208
Będe za 3 tygodnie w Polsce to zrobie cały zestaw.
Czyli mam zbadać:
-LH
-FSH
-SHGB
-Prolaktyna
-E2
-Testosteron O41

Tyle czy coś jeszcze do tego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Prolaktyną i estro

Następny temat

Sarmy

WHEY premium