SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inhibitory aromatazy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 551
Siemanko
Mam pytanko, a mianowicie czy ktoś z Was zmagał się z jakimiś skutkami ubocznymi po inhibitorach aromatazy? (Symex, letrozol itp)
Czytając trochę o tych lekach wyczytałem, że, skutki uboczne, które po nich występują są bardzo częste np. Symex 1 na 10 osób odczuwa skutki uboczne, a jak wiemy skutki uboczne po tych lekach są mniej i bardziej poważne. Te bardziej poważne jak problemy z kośćmi, stany zapalne stawów czy depresja są dosyć mocne.
Pytam z ciekawości. Zastanawiam się czy skutki uboczne faktycznie występują tak często.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje odczucia
Symex bóle stawow
Wahania estrogenu w ciągu zaledwie doby ( potwierdzone badaniami)
Brak libido
Słaby apetyt
Letrozol
Gdy zbiłem za mocno to zapalenie stawow plus nadżerki i afty w ustach z odwodnienia , libido słabe , brak łaknienia ,
Arimidex wszystko Ok tylko nie wiem dlaczego ale po jakimś czasie używania u mnie występuje odbicie i wtedy zaczyna się masakra PPD względem samopoczucia i wyglądu sylwetki oraz cery.

Większość skutków może spowodowane nie samym onhibitorem a wahaniami estrogenu ale tak opisałem wyżej tak się czułem i tego doświadczyłem na poszczególnym środku

Teraz lecę prop i npp po 5 tygodniowym mostku tylko z hcg
I jako inhibitor wybrałem letro z tym ze rozrobiłam w spirytusie w proporcji 2:10 ml i zobaczę jak to będzie działało przyjmując codziennie 0,025 mg aromka . Czyt 1/100 tabsa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Osobiscie nie doswiadczylem zadnych a bralem symex i ari.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Osobiście źle się czułem jakoś na exe, dlatego od lat leci tylko ari i tylko ori AZ reszty nie trawie, też nie wiem dlaczego
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualnie dobra Tura (połowa 2022)

Następny temat

Czerwone dłonie

WHEY premium