SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Indeks glikemiczny (IG) - Produkty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
tu sie zgadzam :)

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-12-02 20:45:07

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Oj jacys nadpobudliwi jestescie) Czy ja mowie zeby włączac do diety? zastanawiam sie o ile zminia sie ig jelsi cukier zastepujemy aspartamem bo mniemam ze sie zmniejsza. PRzez co np pijac light do posłku unikamy skoku insuliny(jest skok al nie taki jak przy cukrowych napojach) no ale nie jestem tego pewien w 100% dlatego zapytałem...mysle ze ig light to koło 60-70 a normalnej jakies 80-90...mysle sie?

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
nofatuk zobacz jaka jest zawartośc węglowodanow w zwyklej coli a coli light

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
zresztą kto sie ig przejmuje .

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
w light prawie 0:) w 100g

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
ja bo jestem na redukcji) lubie zjesc karczek tłusty :)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
z tego co wiem, to bardziej powinienes sie przejmowac ładunkiem glikemicznym niz indeksem . Bo czy np taka mała gotowana marchewka moze komus zaszkodzic ...

mimo ze w light niemal 0 wegli, to reszta syfu ta sama. Ale kto tym syfem sie przejmuje, jak ludzie walą litrami wóde i denaturaty

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-12-02 22:27:58

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
nie no czasem trzeba sobie pozwolic...ale od gazu beben wywala)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Dlaczego IG coli light wynosi tyle ile napisal Nofatuk?
Przeciez tam praktycznie nie ma ww...

Zreszta czasami zdarza mi sie ja pic litrami
A cukier mierze czesto... skokow nie ma
Wiec cos mi sie z tym IG nie zgadza.

Zmieniony przez - xeran w dniu 2007-12-02 22:52:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
IG sie zgadza. Tu chodzi o ŁADUNEK GLIKEMICZNY !!

To chyba sie robi mnożąc IG przez ilosc wegli.
Skoro w coli light nie ma wegli to i ładunek g. niemal zerowy. no chyba proste, nie ?? .

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LODY na redukcji?

Następny temat

MASS GAIN...;)

WHEY premium