SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile płacicie za siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 131
powiem tylko że jestem wk***i... , u mnie płaci się 80zł najdroższy karnet na miesiąc ale w sumie mi napisali tak - 80zł = 30 h , jak by tak było to by było kur.. kosmos , bo sprzęt mają tam cienki nawet nie mają maszyny do przysiadów ( alternatywa przysiadu że sztangą tylko nie obciąża kręgosłupa tak , niby ) i wiele innych i jest w cholore mało miejsca i dość dużo ludzi tragiedia .... trzeba czkekać pewnie aż ktoś skończy ćwiczyć na ławeczce bo przecież jest tam wszystko po 1 ........ i co ważne mają bardzo kiepskich recepcionistów nie znaja sie na treningach ale mniejsza z tym Ważne że trenera mają podobno bardzo słabego , byłem u niego powiedział mi że na razie to na początek będę musiał ćwiczyć dynamika .... dynamike przecież się wyćwicza w pużniejszym okresie a nie od razu dla tych co mało ćwiczyli i początkujących bynajmniej ja tak przeczytałem w kilku artykułach jakiś tam . jest to jedyna siłka w moim mieście i w dodatku przychodziłem tam z 20 razy poważnie po to żeby w końcu dorwać trenera a trener robił mnie w bambuko nie raz mówił że będzie i nie było go . ale pójde i zobaczę jak tam sie w ogóle ćwiczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 638
Ja teraz robię sobie domową siłownie, ale tam gdzie chodziłem karnet kosztował 90 zł za miesiąc (nieograniczona liczba wejść), a kupując na więcej miesięcy było taniej - np kupując na 6 miesięcy wychodziło 70 zł. Siłownia średniej wielkości, nieklimatyzowana (latem tragedia) i tylko jeden prysznic. Do tego w sobotę otwarta tylko kilka godzin, a w niedziele zamknięta. Ale za to sympatyczna atmosfera, czysto, schludnie, różnorodny sprzęt.
W trójmieście raczej ciężko znaleźć coś taniego. "Wypasione" siłownie kosztują po 130-150 zł za miecha - no chyba że ktoś jest uczniem/studentem to ma zniżki.

Zmieniony przez - lukasz4410 w dniu 2012-01-12 18:47:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 131
lukasz ta siłownia w moim mieście jest podobna na którą chodziłeś , nie no z siłką w naszym mieście nie jest tak strasznie żle i drogo itp ale super to nie jest , a jak byś nie wiedział to klima jest właśnie zbędna bo tam się legną grzyby i pasożyty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5744
75zł za miesiąc bez ograniczeń, siłka nowa dobrze wyposażona fajni ludzie, ale to pewnie dla tego że w mieście 17tysięcznym :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 239 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11895
a umnie w Poznaniu HULK 80ZŁ, MODENA 65, U SŁODKIEWCZA chyba 130... a ja chodze teraz na piwniczna i jest najlepiej blisko i dobra atmosfera, sprzet tez oki i kasa 50zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
0 zł -> domowa siłownia
U mnie w mieście w wakacje płaciło się 15 zł za miesiąc, jedynym minusem było to, że siłownia była otwarta 3 dni w tygodniu po jakieś 2 godziny, ale tłoku i tak podobno nie było. Aktualnie na tej siłowni płaci się 40 zł miesięcznie, siłownia otwarta od pon do piątku po parę dobrych godzin. Jest tam wszystko czego potrzeba.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8002
52 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
220zł za 3 miesiące, za miesiąc 74zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
na moim łosiedlu sa niestety same nowe fitness cluby ktore wyparly normalne silownie a ceny w nich 140-180zl. ja niestety 160zl. troche mnie to wk***ia. ale nie mam gdzie zmienic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2575
96zł za rok :P co daje 8zł miesiecznie. Z tym ze ja wynajmuje pomieszczenie i tam mam wlasna silke :) a jeszcze cwiczymy po 4 osoby, wiec wychodzi 2zl miesiecznie :P

"Only the hardest will survive"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Project 30" 01.01.12 - 01.06.12

Następny temat

Moja Silownia po remoncie Katowice

WHEY premium