SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile miesięcznie wydajemy na suple...?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5763
sam jestes beznadziejny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
czemu beznadziejny, lepszy taki niz by załozył posta " mam 15 lat, co wybrac testosterol czy DM "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Kiedys w szczycie frmy ponad 1000zl, to byly piekne czasy chlip chlip Obecnie moze z 200zl...

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-06-13 18:42:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
to na co ty wydawales 1000zl? czy moze pare podstawowych rzeczy i wszystko najdrozsze?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
najwiecej na bialko serwatkowe i wynalazki rozne z jułesej. Ale masz racje jak kupowalem to bralem najdrozsze nie koniecznie najlepsze(kiedys zajadalem sie prolactem na przyklad gdzie w ofercie byly inne tansze, i moze lepsze). Obecnie w tym miesiacu kupilem thermo speed i tauryne tylko heh.A jakby podliczyc kase co poszla na sok to te 1000 na miech to jest pierd konającego %0

4kg prolactu to jakies 320zl +np animal pak i juz ma ponad 500, wiec wcale tak trudno nie jest wydać

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-06-13 19:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ze nie trudno to wiem
bylem ciekaw po prostu na co

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A obecenie z pieniedzmi ni jest najlepiej wiec jakbys mial nadmiar to [email protected] itepe.....




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ja pewnie średnio ze 150 puszczam. na stałe jest zawsze białko, które starcza mi zwykle na długo,gdyż inwestuję w wartościową szamkę. Ale ostatnio, odkąd w kwietniu zrobiłem cykl cell pumpa z glutaminą to jakoś mi się wkręciło i wciąż coś kupuję. Obecnie kończę lekką rzeźbę na HMB i karnitynie i zamówiłem już Xpand + NOZ na wczesnojesienną masę:) a tak poza tym to jeszcze 100 miesięcznie na najlepszy suplement - trawkę. Doskonale relaksuje i pozwala mięśniom się rozrastac :D

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
po karnitynie i HMB to ten XPAND +NOZ to nieźle cie kopnie bo to 2 rozne swiaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
świetnie robic redukcje a potem odrazu masówke ... masa idzie jak burza

pozatym modl sie o to aby nie kupic sobie xpanda z grudkami jakimi raczy cyber
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIeznana kreatyna!!!

Następny temat

omega-3

WHEY premium