SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile kosztuje estetyczna sylwetka?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1130
2 miliony tysiac piecet dwa dziwiecec i 7 i pol grosza.

no pain no gain

a nie sok dieta z dupy i jazda

jesz g**** ? bedziesz wygladac jak g****.
proste jak ***.anie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
"Sport" niewarty poniesionych kosztów.Najmądrzejsi trzymają się regularnego,naturalnego treningu z odpowiednio dopracowaną dietą.Cała reszta nawet nie wie ile sobie krzywdy robi w życiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Body dlaczego uważasz że ten sport nie jest warty poniesionych kosztów? Wiadomo wiekszość osób trenuje czysto amatorsko, wydaje kupe kasy na żarcie/suple/doping no i pod względem materialnym nie ma na tym korzyści,jeśli nie startuje w żadnych zawodach/pokazach etc. Ale poniesione tutaj koszta zwracają się inaczej, podnosi się samoocena itd. a dla niektórych to jest czasami ważniejsze niz pieniądze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ile bys nie wlozyl, zachorujesz kilka razy i wracaz do poziomu 0
dlatego wlasnie nie jest to warte swoich kosztow,
ponadto efekty uboczne, niektore nieodwracalne
pewne jest tylko to, ze miesie znikna, siano bedzie sianem wyrzuconym w bloto, a organizm wrakiem
taki to sport

tak to wyglada w wiekszosci przypadkow,
a niestety sa wyjatki z genem, koszta ponosza niskiem, efekty sa mega jest cacy, ale ja sie nie zaliczam

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak ocenić estetyczność danej sylwetki?
znam osoby pijące 12 bronków dziennie a ich stare spasione żony chwalą się jak to ich chłopy dobrze wyglądają.
12*3,50=42pln dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
justine ->
kwestia estetycznej sylwetki to kwestia gustu, a wiadomo że o gustach się nie dyskutuje. Jednemu się podoba sylwetka fitness, drugiemu sylwetka Colemana. Ale chodzi tu o indywidualne odczucia na temat SWOJEJ sylwetki.
miczelx, wiele jest racji w tym co piszesz, ale dlaczego i tak miliony ludzi wobec tego sięga po doping? Dlatego że jest własnie tak jak napisałem, chodzi głównie o własną somoocene itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wzrost samooceny?Owszem,na cyklu,powodowane lepszym wyglądem(co widać),przyrostami siły i masakrowaniem organizmu od wewnątrz(co większość wypiera).Odstaw koks i staniesz się w ciągu kilku tygodni "nikim",jeśli samoocena jest wysoka,nie potrzebujesz jej sztucznie pompować.Słaby zawsze pozostanie słabym,choćby w imponującej powierzchowności.Odstaw koks i wtedy porozmawiamy o samoocenie i wysokiej formie fizycznej...Dodatkowo niski poziom wiedzy na temat fizjologii organizmu,powoduje,że nieliczni są z siebie zadowoleni.Na codzień spotykam ludzi,którzy twierdząc,że są w formie(bo na biceps bierze 10kg więcej),wyglądają jak "ja pierd.olę,idź stąd bo wstyd,że wbijasz takie ilości"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 566
Ja zajmuje sie i wedkarstwem i silownia.... Na wedkarstwo wydatki typu zakup pozwolenia i od czasu do czasu nowy sprzet. Co do silki to kasa idzie jak ch.j czyli dobor produktow na posilki (dobre mieso ,warzywa ,ryby ,makaron) .Na szczescie jestem kucharzem i dobre zarcie w miare mam gratis. Pozniej suplementy jakie kupuje to kreatyna,BCAA,maltodekstryna,glutamina.Mass gainer 4000 weidera i jako dodatek bialko 90 . Na cykle tez idzie hajc ostatni cykl mialem za 7 baniek , a teraz lece cypionat ,boldek ,metka i na zakonczenie propionat czyli ok 7-8 baniek na sam koks nie liczac supli....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
owszem masz racje w 100%, ale nie chodzi mi tu o budowanie sobie samooceny, ale po prostu o jej poprawe A to że z cjoty nie wyjdzie kozak nawet po hektolitrze wspomagaczy, wiadomo nie od dziś a to o czym wspomniałeś na końcu, jest było i pozostanie w tym sporcie, sam znam wielu ludzi koksujących ile się da, bez diety, odbloków, witamin, ogólnej profilaktyki. I sylwetki większości z nich szału w ogóle nie robią, ale oni są zachwyceni sobą, że już w koksowaniu tacy doświadczeni...

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2009-11-22 19:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 566
Z tego co wyraze swoim skromnym zadniem jedno wg mnie jest pewne (z doswiadczen osobistych) samo zdobycie masy ,sily dobrego wygladu nie jest problemem, problemem jest umiejetnosc utrzymania tego co sie na koksie zdobylo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid

Następny temat

Trenbolon z Winstrolem Co i jak

WHEY premium