SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV Otwarte Mistrzostwa Śląska w WLK - 24.03.2018 Chorzów

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
mkxxx1980
Ale to czyli co panowie. To jeśli ja bym chciał wystartować, to mogę bo nigdy nie startowałem w Polskim Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Te 70zł jeszcze trzeba zapłacić, a widzę że trzeba badania zrobić jeszcze. Miałem kiedyś tą kartkę z badaniami ale lekarze nie chętnie to robią bo zawracanie głowy tylko jak zawsze pełno chorych mają. Ale może uda się zrobić. No to będą jaja, maniek może wystartuje w Chorzowie. Haha



Dokładnie tak , możesz opłacić wpisowe i wystartować jako kandydat z danego klubu....jeśli spełniasz warunek , że nigdy nie startowałeś w PZKFiTS jako kandydat. Podobno ma być tworzona lista kandydatów , ciekaw jestem czy bedzie ogólnie dostępna i kto ją będzie uzupełniał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wzorek, hmmmm tylko że ja nie jestem w żadnym klubie. I co teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
mkxxx1980
Wzorek, hmmmm tylko że ja nie jestem w żadnym klubie. I co teraz


Gadaj z Grześkiem i wystartujesz jako kandydat z Jego klubu....i załatwione.
Na tym to polega bycie kandydatem , że jeszcze nie należy się do żadnego klubu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaaaa kurde no widzisz. Haha dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
Odnośnie Światowej Agencji AD to w ich statusie jest zapis który mówi o tym iż jeżeli w przyszłości Agencja będzie miała metodę, sposób lub dowody na stosowanie przez zawodnika dopingu to można go ukarać. Problem jest w tym aby sam zawodnik mógł się wybronić musi udowodnić iż w roku w którym go złapano dana substancja nie była zabroniona ani zakazana. Przypuszczalnie mało kto archiwizuje w danych latach wykazy tych substancji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Prawdopodobnie od tego roku zrobimy listę kandydatów, damy szansę wszystkim, ponieważ mógłbym kogoś pominąć i wtedy byłyby pretensje.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Czyżby to zadanie miało być realizowane przez Ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Tak wziąłem to na siebie. Chcę jeszcze aby to od tego sezonu obowiązywało, ale zobaczymy.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
A sam pomysł stworzenia takiej bazy , zapewne też był Twój...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
A skąd wiesz ???????????????

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DELEGACJA PZKFiTS NA SPOTKANIU Z PREZYDENTEM ANDRZEJEM DUDĄ.

Następny temat

Puchar Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym - 07.04. 2018 r. Puławy.

WHEY premium