SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INSULINA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 45647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
raz dziennie 10 j.m. nie poczujesz,minimum 2 razy dziennie po 10-15 daje już radę bite w zależności jak trenujesz,ja trenuję rano to mi pasowało biłem raz po przebudzeniu 2 raz po treningu,biłem też po 3 razy dziennie.Ale insa mnie zamula strasznie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
alfons123
luki powiedz mi tylko czy osobiscie to brales czy czytales skads?? bo tutaj nie ma co pisac w tym temacie opierajac sie na innych ... Ja wlasnie przeczytalem opienie dwoch kolesi ze stanow co jada po 6/7 iu tez widac ze typu nie z pierwszej lapanki ...( patrzac na zdjecie )


to sobie zobacz zdjecia lukiego czy tam filmiki ile lapie w martwym tez nie z pierwszej lapanki jak Ty to mowisz. skoro tak napisal to znaczy ze jednak skads musi wiedziec.. swoja droga ja sie przymierzam do insy raz po treningu. doskok do 12ui. nie spodziewam sie cudow ale chce miec obycie ze srodkiem i zobaczyc jak sie bede czul na niej. dalej bedzie 2x i 3x dziennie pewnie jak dobrze styknie. wiec jesli Ci sie nie spieszy to poczekaj i Ci powiem jak na mnie podzialalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alfons123
cooo 60 iu waliles na dzien ??? kalectwo gwarantowane... Ja inse tylko bym z hormonem laczyl i nic wiecej i to w dawce max 10 iu zeby hormon dobrze wchodzil a nie insulina transportowac stuff

niepoprawnym jest uzywanie slowa kalectwo"niepelnosprawnosc"jest bardziej odpowiednie.
ja tam w stanach jeszcze nie bylem ale 70 iu spozywalem jak niejeden w PL,CCCP,DE,NL czy chocby wlasnie USA i nie uwazam sie za jakiegos kaleke.
wrecz przeciwnie,czuje sie k********* swietnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Justine jestes ogrem
a Luki 300kg w martwym macha jak sprzataczka miotla

nie pdsuwajcie pomyslu walenia takich dawek zwyklym szarakom

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dawka wiadomo musi być dobrana indywidualnie,biorąc pod uwagę masę rzeczy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uchowaj boze gdziezbym smial kogokolwiek na cos takiego namawiac.teraz na ten przyklad lecialem 3 razy 7 iu humilinu R i tez dalo rade.najwazniejsze zeby insa krazyla we krwi caly dzien wtedy jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
lepsza opcja 5 razy dziennie po 6 j czy np 3 razy 10 nie mówię tu starych wyjadaczach raczej początkujących koksikach co chcieli by liznąć tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zacznij od 2 razy dziennie po kilka jednostek i sprawdź jak zareagujesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
U mnie czeka novorapid. Pewnie odpalę w wakacje :)

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
ja niestety mialem tylko pod reka actrapid, czeka na luty :) zreszta ta zaleta znania cukrzyka ktory zawsze dostanie za duzo na recke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawdzcie mi dece !!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

TESTOSTERON

WHEY premium