SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INSA+

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
Kasa chorych może ja napisze o czym mysle jak sie zdecyduje wkońcu, a więc cykl planuje na 3 tygodnie, insa 4-5 razy w tygodniu w dni treningowe i tak samo GH po 2 jednostki razem 20jednostek (mniej juz sie nie da żeby to miało sens) do tego chce się skatowac metaxem 50mg ed aby podnieśc IGF, dobrze toleruje orale więc nie martwie się zbytnio o wątrobe zwłaszcza że to 3 tygodnie, do tego 50-100mg testosteronu propionicum lub suspension, 20mg dziennie novy i nieco T3 lub t4 no i najważniejsze DIETA

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
a jeszcze co do insy to fakt jest śmiertelnie niebezpieczna ale nie przesadzajmy że wszyscy umrzemy, jak miałem 17 lat i byłem młody igłupi załatwiłem se insa bo wyczytałem że jest anaboliczna i co nic nie jadłem nie miałem pojęcia ile tego wziąść i zapodałem sobie tylko troszke jak mi się wtedy wydawało czyli 50 jednostek, fakt senny sie zrobiłem i zasnołem na jakies 14 h ale żyje i nic mi nie jest, wieć zakładając że ktoś ma wiedze której ja nie miałem i dawki typy max 1 jednostka na 10kg oraz dobrą dietę to nie powinno byc źle

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BIG - malo wiesz

to normalnie ludzie a nie psychole zyjacy wylacznie sportem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70525
chlopie po insulinie jak nie masz lekarza to mozesz pamietac ten cykl do konca zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6178
nie bardzo rozumiem o co chodzi w braniu insy, jestem cukrzykiem i biore zawsze po treningu i nic sie nie dzieje, rosne jak kazdy, moze mi ktos wyjasnic jak biora zawodowcy zeby rosnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
maniek a co ty ****a myslisz że lekarz to posiada jakąs tajemna wiedze której normalny człowiek nie jest wstanie przyswoić i wogóle jak będziewsz miał lekarza to jestes bezpieczny, myslę że nie ma za wielu wogole lekarzy co maja jakies pojęcie o dopingu, ale życze szczęścia chłopaka z osiedla którzy myslą że uda im sie takiego speca znaleźć.poprostu insa wymaga wiedzy i odpowiedzialności to nie to samo co mietka że 80 procent słyszała że kolega kolegi mówił że mozna tak brac i będzie dobrze. moim zdaniem to zabawka dla zaawansowanych nawet bardzo a oni często mają imponującą wiedzę no jasne głupcy tez sie zdarzają ale to już nie mój problem

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wystarczy logiczne myslenie troche wiedzy i matematyki

oczywiscie przyda sie tez troche wolnego czasu i waga elektronoiczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849
no i dla tego ze to normalni ludzie raczej wola znać ryzyko i wiedzieć co biora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Moje zdanie jest takie ze insa jak najbardziej ale z HGH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3566
Moglibyście nakreślić przykładowy cykl insy z HGH?? prosba kierowana w szczegoolnosci do Kazama i Grande'a THX z góry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie moj cykl !!!!!

Następny temat

ODBLOK

WHEY premium