SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILE CZEGO NA RECEPTĘ MOŻNA WZIĄĆ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
mi przepisala 3 opak clostilbegytu a innym razem jak wpisala 4 op (10 tab) to aptekarka powiedziała ze moze dac 1 op bo pisze 10 tab a w nawiasie powinno byc 40 tab. Z omka przypal isc do apteki he he

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
kiedys bylem w aptece z recepta na jednego cloma dalem klientce i wydała pake a ja mowie ze 2 mialy byc a ona ze jedna jest na recepcie a ja na to ze chyba pomylka ze ja musze miec dwie i ze nie wiem co teraz a ze wizyta u lekarza droga a pani na to niech ci bedzie młodziencze i dala 2 ale druga za 15 pln w trosce o moje jajka heheheh zato jak po metke chodzilem to pani na mnie spoglądała i tylko usmiech i ze nie ma chyba ze młode siksy to mozna sie usmiechnac i ponegocjowac pod okienkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W małych aptekach bardzo często się można spotkać, że nie ma Metanabolu, Prolangatum itd., ale nie dlatego że nie chcą Ci sprzedać(mimo iż wiedzą o co chodzi), tylko że naprawde nie mają, bo żadko to sprzedają i w większych ilościach, które są potrzebne na cykl. Warto wtedy pójśc do jakiejś większej i zamówić kilka opakowań. Aptekarka może się zaśmiać i powiedzieć Ci, że gdyby recepty były inaczej wypisane to by było taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
co sugerujesz metki chyba nie mozna na przewlekłe wypisać a clom z recepta 5 zeta bez recepty 15 proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testosteronum Prolangatum można kupić z refundacją, ale i tak lekarz pewnie nie będzie Ci chciał wypisać tak żebyś to kupił ze zniżką i przekreśli pole przewlekłe i to obok żebyś sam nie przeprawił odpowiednio tych pól co by pozwoliło zaoszczędzić Ci kasy np. gdybyś chciał kupić Arimidex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
a jak to jest z tamoxifenem w detalu chodzi w aptece okolo 15,50 to mozna na to wziac jako choroba przewelekła. w necie nalazlem ze jak tak lekarz wypisze to lek kosztuje 20 groszy

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadza się Tamoxifen tabletki 0,02 g 30 tabl. EGIS PHARMACEUTICALIS kosztuje 20 gr w przypadku chorób przewlekłych. Natomiast Tamoxifen EBEWE tabletki 0,02 g 30 tabl. EBEWE PHARMA GMBH NFG.KG kosztuje 0.00zł. W przypadku wyrobów innych firm farmaceutycznych jest drożej.

Więcej na temat leków refundowanych znajdziesz w Inormatorze o lekach refundowanych przez MZ na www.bil.aptek.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
a tak wogóle to jesli chciałbym na recepte to mam isc do lekarza i co mu powiedziec?? poprosic czy co???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na kolanach go poprosisz to moze ci da
krystian mowilem ci juz sterydy masz sobie odpuscic!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
czyli tesc na przewlekle kosztuje 3,50zł? i jak to sie dawkuje dla chorego?

Żyć krótko ale szczęśliwie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Durabolin

Następny temat

ktore srodki wybrac?

WHEY premium