SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II cykl enan + meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9870

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

85

Wzrost

173

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

112

Obwód uda

65

Obwód talii

83

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

prop 8 tyg 100 mg/e2d

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4 dni

Stan zdrowia

masa

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

ok roku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w.
nawet mogłeś podzielić na 5, obojętne, wszystko oka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
a to nie gra roli "dawka uderzeniowa"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
liczy się ile wziąłeś łącznie, dawkę uderzeniową stosuje się najczęściej jedynie przy clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
wnc - wg mnie w tej dziedzinie opinia jak dupa kazdy ma swoja napisał nowy 187



Tylko ja Tobie dałem czarno na białym , argumenty dlaczego , zrobisz jak uważasz jeśli , wierzysz twoim ekspertom schodż propem , to twój show nie mój.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
wnc - spoko luz z ta opinią mówiłem ogólnie
cały czas czytam, słycham
mało osób mówi o tym otwarcie, co innego opinie i zdania nt odzywiania, treningu, wiecej mozna poczytac i wyciagnąc wnioski dla siebie
tu zdaje sie na was , ale po prostu przedstawiam tez co i jakie opinie krązą u mnie w miescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
są ciekawe filmiki na YT o enanie/cypio, a propie i tak gościu obrazowo na tablicy rozrysowuje co jak schodzi z organizmu i co jest stabilniejsze i łagodniejsze dla zdrowia jak kończymy cykl, skoro nie wystarczają CI wypowiedzi co po niektórych wyjadaczy z forum. Wystarczy wpisać "szybka bomba" .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
Siema, jestem po badaniacch po 9 tygodniach
e2 nadal wysoki mimo brania exe
skoczyła równiez prl
brak testa bo cos naknocili w labie - ide wyjasniac

jakies wskazówki
mam zamiar pociaganac jednak 13 tyg
wyniki ponizej




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spadło e2, ale znów pewnie podskoczyło dlatego taki wynik, bo podbiłeś dawki testa, daj 2 3 dni po tabsie i dalej 1/2 tab 2x w tygodniu.

Prolaktyna też podskoczyła, można było by dać cabaser. Jest drogi ale wydajny, teraz zużyjesz ze 2 3 tab, to reszta zostanie na next cykl

wątroba po metce się poprawiła już



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-08 09:50:31

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-08 09:50:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Prolaktyna 2jest ponad normę ja bym kupił cabaser , jest bardzo ekonomiczny czasami na trenie czy nandrolonie wystrcza nawet 1/4tabletki na tydzień przy małych czy umiarkowanych dawkach , trenu czy deki , przy większych dawkach trenu lub nandrolonu lub combo pół tabletki , wystarczy. Jak nie masz kasy weż z jakimś kumplem na pół i podzielcie się po 10tabletek, też na dużo starczy.

Do czego zmierzam wywalona prolaktyna możesz wbić tony hcg i tony clomidu i nolvy a i tak pct będzie kiepskie co zauważysz po pct , alternatywnie możesz skołować od lekarza norprolac 75mg bez sidowy lub tani dość sidowy bromergon.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
ok zaczne kołowac cabaser, testa bede miał póxniej to wrzuce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa > co wybrać ?

Następny temat

odblok czy jechac dalej

WHEY premium