gregorterm
...
Napisał(a)
Prosimy przysyłać zgłoszenia w tej chwili jest zgłoszonych jedenastu zawodników.Niedługo umieścimy wstępną listę zgłoszeń.
...
Napisał(a)
jezeli ktos nie ma oplaconej licencji na ten rok to moze uiscic oplate na miejscu?
skladki sa zaplacone z gory.
skladki sa zaplacone z gory.
Nie rezygnuj z celu dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
...
Napisał(a)
Będzie taka mozliwość ale najlepiej póki jest czas można przesłać na przykład przelewem do związku.
gregorterm
...
Napisał(a)
Obecnie mamy zgłoszonych 32 zawodników .Już niedługo lista zgłoszeń.
gregorterm
...
Napisał(a)
Ile kosztuje "wystartowanie"? Bo nigdy nie startowałem w takich zawodach i jestem zielony
...
Napisał(a)
A umiesz czytać... ???
Jeśli tak, to przeczytaj regulamin zawodów.
Pozdro.
Jeśli tak, to przeczytaj regulamin zawodów.
Pozdro.
...
Napisał(a)
II Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Trójboju Siłowym – lista zgłoszeń i nominacje. Przypominam że ostatnim dniem zgłoszenia jest 30.11.2008r.
Kat.wag.56,0kg.
1.Patryk Hodosz 1987 Politechnika Śląska-(300kg.)
Kat.wag.60,0kg.
1.Trzósło Jan 1982 Terminatus Dąbrowa Gór.-.(290,0kg.)
2.Tarczoń Kamil 1985 Politechnika Śląska-(300kg.)
Kat.wag.67,5kg
1.Konieczny Paweł 1990 Terminatus Dąbrowa Gór.-(410,0kg.)
2.Bąk Ariel 1990 Terminatus Dąbrowa Gór.-(475,0kg.)
3.Zieliński Rafał 1983 Terminatus Dąbrowa Gór.-(550,0kg.)
Kat.wag.75,0kg.
1.Partyka Rafał 1989 Terminatus Dąbrowa Gór.-(500,0kg.)
2.Stawarczyk Jakub 1985 KS Tęcza Kielce-(710kg.)
3.Parzoch Paweł 1990 Terminatus Dabrowa Gór.-(410kg.)
4.Czajkowski Przemysław 1980 Kobra Jass Kościan- (500 kg.)
5.Żmijewski 1949 Kobra Jass Kościan –(590 kg.)
Kat.wag.82,5kg
1. Czeluśniak Filip 1989 Kobra Jass Kościan-(600 kg.)
2. Grzesiuk Łukasz 1983 Politechnika Śląska-(655kg.)
3.Bajor Ryszard 1945 Terminatus Dabrowa Gór.-(420,0kg.)
4.Wojtczak Michał 1987 Tęcza Kielce oraz w AMŚ AZS AWF Katowice (550,0 kg.)
5.Grzegorzek Jacek 1986 Politechnika Śląska –(500kg.)
Kat.wag.90,0kg
1.Loska Daniel 1988 Terminatus Dąbrowa Gór.-(550,0kg.)
2.Podmagórski Paweł 1986Politechnika Śląska -(702,5kg.)
3.Kot Sebastian 1985 Tęcza Kielce AMŚ AZS AWF Katowice (700 kg.)
4.Zaik Bartek 1985 Tęcza Kielce oraz w AMŚ AZS AWF Katowice (700 kg.)
5.Piwowar Rafał 1987 AZS AWF Katowice (620 kg.) tylko w AMŚ
6.Gruca Jakub 1987 Politechnika Śląska –(500kg.)
Kat.wag.100,0kg
1.Kluk Przemysław 1982 Terminatus Dąbrowa Gór.-(670,0kg.)
2.Kowalczyk Piotr1986 Terminatus Dąbrowa Gór.-(640,0kg.)
Kat.wag.110,0kg.
1.Siciarek Robert 1970 UKS Plastyk Dabrowa Gór.-(875,0kg.)
2.Słapa Piotr 1983 Politechnika Śląska-(685kg.)
Kat.wag. 125,0kg.
1.Sprutta Robert 1988 Pover Kuźnik Chorzów-(820,0kg.)
2.Tomica Przemysław 1987 Politechnika Śląska-(565,0kg.)
3.Lubas Artur 1986 Politechnika Śląska-(727,5kg.)
Kat.wag.+ 125,0kg.
1.Kobylarz Rafał 1989 Politechnika Śląska-(700kg.)
2.Lipka Rafał 1975 Kobra Jass Kościan (730 kg.)
Kat.wag.56,0kg.
1.Patryk Hodosz 1987 Politechnika Śląska-(300kg.)
Kat.wag.60,0kg.
1.Trzósło Jan 1982 Terminatus Dąbrowa Gór.-.(290,0kg.)
2.Tarczoń Kamil 1985 Politechnika Śląska-(300kg.)
Kat.wag.67,5kg
1.Konieczny Paweł 1990 Terminatus Dąbrowa Gór.-(410,0kg.)
2.Bąk Ariel 1990 Terminatus Dąbrowa Gór.-(475,0kg.)
3.Zieliński Rafał 1983 Terminatus Dąbrowa Gór.-(550,0kg.)
Kat.wag.75,0kg.
1.Partyka Rafał 1989 Terminatus Dąbrowa Gór.-(500,0kg.)
2.Stawarczyk Jakub 1985 KS Tęcza Kielce-(710kg.)
3.Parzoch Paweł 1990 Terminatus Dabrowa Gór.-(410kg.)
4.Czajkowski Przemysław 1980 Kobra Jass Kościan- (500 kg.)
5.Żmijewski 1949 Kobra Jass Kościan –(590 kg.)
Kat.wag.82,5kg
1. Czeluśniak Filip 1989 Kobra Jass Kościan-(600 kg.)
2. Grzesiuk Łukasz 1983 Politechnika Śląska-(655kg.)
3.Bajor Ryszard 1945 Terminatus Dabrowa Gór.-(420,0kg.)
4.Wojtczak Michał 1987 Tęcza Kielce oraz w AMŚ AZS AWF Katowice (550,0 kg.)
5.Grzegorzek Jacek 1986 Politechnika Śląska –(500kg.)
Kat.wag.90,0kg
1.Loska Daniel 1988 Terminatus Dąbrowa Gór.-(550,0kg.)
2.Podmagórski Paweł 1986Politechnika Śląska -(702,5kg.)
3.Kot Sebastian 1985 Tęcza Kielce AMŚ AZS AWF Katowice (700 kg.)
4.Zaik Bartek 1985 Tęcza Kielce oraz w AMŚ AZS AWF Katowice (700 kg.)
5.Piwowar Rafał 1987 AZS AWF Katowice (620 kg.) tylko w AMŚ
6.Gruca Jakub 1987 Politechnika Śląska –(500kg.)
Kat.wag.100,0kg
1.Kluk Przemysław 1982 Terminatus Dąbrowa Gór.-(670,0kg.)
2.Kowalczyk Piotr1986 Terminatus Dąbrowa Gór.-(640,0kg.)
Kat.wag.110,0kg.
1.Siciarek Robert 1970 UKS Plastyk Dabrowa Gór.-(875,0kg.)
2.Słapa Piotr 1983 Politechnika Śląska-(685kg.)
Kat.wag. 125,0kg.
1.Sprutta Robert 1988 Pover Kuźnik Chorzów-(820,0kg.)
2.Tomica Przemysław 1987 Politechnika Śląska-(565,0kg.)
3.Lubas Artur 1986 Politechnika Śląska-(727,5kg.)
Kat.wag.+ 125,0kg.
1.Kobylarz Rafał 1989 Politechnika Śląska-(700kg.)
2.Lipka Rafał 1975 Kobra Jass Kościan (730 kg.)
gregorterm
Poprzedni temat
Takie ćwiczonko ?
Następny temat
Jezeli jesteś z Łodzi chodzisz na siłownie lub fitness
Polecane artykuły