SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGF-1 Long R3 SIGMA

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 358
ale widziales wczesniej ten flakon co pokazalem na fotach? a slyszales o takim igf Turbovital?

Zmieniony przez - snoop w dniu 2013-09-09 21:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
wbijalem takie same. daty nie pamietam. nie wzialem calego cyklu, a tylko na reneneracje kontuzji kregoslupa odcinku piersiowego i kolana. reneneracja bajka, pompa taka ze ciezko zeby umyc przed snem. apetyt w gore. turbovital podobno minimalnie lepszy, ale tez sporo drozszy. chlopaki ktorzy "na co dzien" bija sigme i sa zadowoleniu wola jednak przed zawodami turbovital. pozdrawiam

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 358
spoko...no ale turbovital wypierdziela w kosmos ceną:p a powiedz mi jak to brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
po treningach ostrzeliwalem miesnie wokol kontuzji

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 358
ale jakie dawki,o to mi chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 358
i czy brałeś tylko w dni treningowe,ile razy w tyg oraz jak długo to trwało?dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Czy to działa na kontuzje mięśniowe czy szkieletowe?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 358
a tego ci nie powiem...ja to biore by utwardzajaco na miesien...ale regeneracja jest mega obledna.hg przy tym siadan na pysk.ale wydaje mi sie,ze raczej na kontuzje miesniowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ciekawe faktycznie jak te z USA za 50 dolków działają. Czy tam faktycznie jest IGF.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie ma nic Karpu uwierz mi na slowo kolego, wbijalem i kupa, popytalem naprawde ludzi konkretnych i mam na to swoje zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnitrope Apteka 100%

Następny temat

Naposim!

WHEY premium