SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGF-1, bold, tesc, prima i anavar

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Witajcie

Najpierw dla spokoju:
1.WIEK: 25
2.WAGA: 83 po redukcji na bf okolo 13-14%
3.WZROST: 181
4.WYMIARY:
BICEPS: 40
KLATA: 120
UDO: 68
TALIA: 83
5.STAZ NA SILOWNI: 2 lata powaznie z przerwami, poprzednio sporo ale stazem tego nie nazwe - bledy zywieniowe i treninogowe
6.DIETA
BIALKO: 3-4
WEGLOWDANY: na poczatku cos kolo 3-4, pozniej zjazd na low carb
TLUSZCZ: 2-3, glownie bedzie pochodzil z ryb glebinowych
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
2 cykle raptem, 1: 1-6 prop 100 e2d, 1-4 wino (zambon)50 e2d, 2: deca 1-7 200 e7d, porop 1-12 100 e2d, winiak 7-12 20 ed (cetabon)
8.TRENING: zaczne od klsaycznego progresywnego, pozniej bede kombinowal z superseriami i wymuszonymi i zobacza jak idzie...prostota jednak w moim przypadku dziala najlepiej, wiec pewnie ogolnie skoczy sie na zaleceniu cutlera "trenuj 8-12 powtorzen w serii nie wiecej niz 7 na grupe miesniowa, najprostsze cwiczenia, ale zmieniaj kat"
9.CEL CYKLU: 95 kilo na 8-10% bf...jak wskoczy wiecej to sie nie obraze ;) pierwsze czesc bedzie kontrolowana masowka, na koniec wycinka
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 3 miesiace
11.POZIOM BF% 13-14%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): cienkie kosci i slabe nadgarstki, ani eko ani endo...tluszcz sie zbiera tylko na brzuchu, a masa idzie raczej tak sobie...jednym slowem pro nie bede nigdy i nie zamierzam ;)
13.STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: lysienie
15.WYNIKI SILOWE - cwicze glownie dla wygladu, ostatnio w ogole nie sprawdzam ile na maxa pocisne - mam to szczerze powiedziawszy gdzies
16.PPM podstawowa przemiana materii: umiarkowana

Wybieram sie do Tajlandii i poniewaz bede mial dostep do legelnego towaru z apteki zamierzam zrobic taki cykl , ktorego w innym warunkach nie bylbym w stanie. Wiec prosze bez jechania :) Doskonale sobie zdaje sprawe, ze nastepny cykl to powinien byc np bold + enan i wsio...jednak nigdy wiecej nie bede mial mozliwosci polozenia lapy na takich cuchach - wiec nie oszujmy sie, kazdy z was zrobilbym tak jak ja

Cykl widze tak:
1-5 IGF-1 60 ed
1-16 enan 250 e3d
1-16 bold 200/300 e3d
caly cykl ari 0,25 ed
(... - tutaj prosze o komentarze:
chce wcisnac do cyklu oxe i prime...prime byc moze 1-8 a oxa 7-16...moze tez byc rowno jedeno z drugim - prosze o sugestie dawek)
17-18 HCG powiedzmy 1000 jm e3d
serm: clom + nolva...albo clom i dalej ciagnac ari - sugestie rowniez mile widzian, do tego clen i low carb - maxymalna wycinka, t3 raczej odpuszcze chociaz jezeli powiecie ze ok moge dorzucic nieblokujace 12.5 mg dla lepszego efektu anabolicznego
16-21 IGF-1 - jeszcze raz...

Oto pomysl profesjonalnego cyklu dla bardzo nieprofesjonalnego zawodnika Mam wiedze, ale brakuje mi doswiadczenia....wasze sugestie sa bardzo dobrze widziane.
Z gory dzieki i trzymajcie sie chlopaki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
W Tajlandii by mu raczej towaru nie zabraklo i akcja tego nowego filmu zapewne rozpoczela by sie w burdelu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
pomysl profesjonalnego cyklu dla bardzo nieprofesjonalnego zawodnika

dla mnie glupota cwiczysz raptem 2 lata, ze 2 cykle, a ty chcesz sie za IGF-a lapac? wyluzuj

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
No cwicze powaznie 2 lata...wczesniej zabawa podworkowa z silownia, raz sie poszlo raz nie...
Jak nie zrobie teraz pewnie nie zrobie nigdy Coz zlego w IGF? To profesjonalny srodek, ale chyba brak pewnosci co do jakosci i cena czyni go malo sensownym dla non-pro.
Rozumiem ze np antek by juz z bolem przeszedl, a IGF nie? :>
To ze jest to pro zabawka nie oznacza przeciez ze jest bardziej niebezpieczne chocby od zwyklego tescia. Jezeli oczywiscie posiada sie odpowiednia wiedze.

PS. Zawsze moge pojsc na anabolexa czy stereidology i tam mi poradza jeszcze inse do tego dorzucic Ale sie wole z wami konsultowac bo macie zdrowe podejscie do rzeczywistosci

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-10-29 08:02:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
scorpio napisz jakie sa ceny towaru w tajlandii. opisz jaki jest IGF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Za lekko ponad tydzien Wtedy przybywam...na razie mam tylko dane nieoficjalne wiec wole nie mieszac Ogolnie tanszy moze byc juz tylko w Chinach...najwazniejsze jest to ze 100% pewnosci - ogolnie tajskie apteki tez sprzedaja waly, ale niektore sa zaufane i polecane przez uzytkownikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4877
jesli igf- to tylko wersja igf-1 long r3, ta wersja ma zastosowanie w kulturystyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
wiem doskonale susa ale dzieki za starania i tak
nie lapal bym sie za taki srodek, jezeli bym nie wyczytal o nim wszystkiego co jest mozliwe na necie
edit: ciekawy jestem czy ktos to juz bral Jak znam zycie to vadim na pewno...ale jego juz chyba z pol roku na forum nie ma - szkoda...

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-10-29 09:24:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Podczas kuracji somatotropiną organizm potrzebuje większych ilości hormonów tarczycy, insuliny oraz androgenów (stosowanie HGH obniża poziom hormonów tarczycy oraz insuliny).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Wyskoczyles jak filip z konopii Wez no chlopie przeczytaj raz jeszcze to co napisalem...a moze nie widzisz roznicy miedzy gh a igf-1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4877
Luk - nikt tu nie pisze o hormonie wzorstu wiec szkoda wklejac,
do autora, znajomy walił igf, dawka rzędu 40-50mcg, z testo razem, ogólnie nie był zadowolony, ponad rok temu było, były ciezarowiec, poczekamy moze ktos napisze cos na czasie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Jako ciezarowiec to sie nie dziwie...z zachodnich boardow wynika ze w ogole szalu nie ma, dlatego nie rozumiem do konca do lebron mial na mysli
IGF raczej nie daje oszalamiajacych wynikow...sa wymierne i stabilne. Inna sprawa ze ciezko jest trafic na dobre IGF, dlatego jezeli ja bede u zrodla i bedzie 100% pewne, a do tego nie bedzie takie drogie to czemu by nie sporbowac.
Mysle za najbardziej sprawdzi sie na pct - musi to byc genialna sprawa, kiedy juz organizm czuje sie jak szmata pomoc mu troche w regenracji
edit: slucha powiedz mi jeszcze jakbys ta prime i oxe wsadzil...nie mam bladego pojecia o tym srodkach, oprocz oczywiscie teorii...

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-10-29 10:05:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie - ile clomidu po...

Następny temat

oma ii co dalej?

WHEY premium