SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGF-1, bold, tesc, prima i anavar

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
scorpio ja napisalem co pomyslalem w danej chwili jak zobaczylem twoja rozpiske, dodalem to do twojego stazu,oraz wygladu. wybacz moze nie powinienem (zdaza sie). co do tematu to mimo ze mam spora wiedze co do igf i innych specyfikow ktore podales nic pisac na ten temat nie bede. uwazam bowiem ze zla droge wybrales i tak naprawde nie przyniesie oczekiwanych korzysci. moja rada wez sie za porzadne treningi i wroc do korzeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
chudzina: bez ironii, szanuje wasza wiedze i zdanie dlatego tutaj pisze a nie na np anabolex'a...doskonale wiem co ci ludzie wyprawiaja, sam sie z tego smieje (chocby laska ktora bierze 150 mg ed t3, zeby sobie tluszczyk zrzucic). Cena w usa to jakies 5-10 razy ceny w tajlandii - wiec zmienia sie stosunek jakosc/cena. Nie wiadomo tez co kto wali i czy faktycznie igf-1 jest chwalone nad wyraz podobnie jak gh, czy tez kryje jakies pozytywne wlasciwosci.
Kazam: dzieki z wpis Jezeli to nie ironia (bo ja juz sie gubie ) to podobnie uwazam...jezeli potrafisz wykorzystac potencjal IGF czy GH to nie musi byc krok nr 2 w prostej pseudo-logicznej linii od mety po antka i tren i pozniej skok na "wyzsze srodki", skoro ich wyzszosc moze byc wybitnie watpliwa - maja po porstu zupelnie inne dzialanie.
bismar: peace nie obrazam sie. powiedz mi czemu uwazasz igf za malo stosowne i moge posluchac, nie jestem matolem
btw koks / peptydy to nie zastepstwo treningu i diety, do skromny dodatek do tego - mam tego pelna swiadomosc, ale na cwiczenie na sucho nie mam czasu ani cierpliwosci.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-10-29 12:04:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
napisalem poprzedni post absolutnie bez ironii. jesli lubisz eksperymenty ze srodkami - to jedziesz.
powodzenia.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
w łodzi znam kilka osób co stosuja IGF ale to głównie ciężarowcy. Ale wymiary tez maja ciekawe łapka 50cm na spadkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
Scorpio ja jestem stara szkola jazdy i przezylem kilka pokolen na silce. trenowalem z ojcami,pozniej z ich synami...startowalem na zawodach z chlopakami od Daszkiewicza poczawszy,Brzoske,SZczotke,Slodkiewicza az po starty z Adamskim i wieloma innymi swietnymi zawodnikami(ktorych przepraszam ze nie wymienilem w tej chwili)mimo ze nie bylem az tak utalentowany jak oni(lub po prostu mialem inne priorytety)to logiczne ze wymienialem sie z nimi wiadomosciami(nie takimi z gazet,ale testowanych wlasnorecznie) Przez te lata ciagle trwam w tym sporcie ,widzialem upatki i wzloty setki trenujacych oraz zawodnikow. nie uwazam igf za malostosowny, uwazam ze jest absolutnie nie potrzebne w twoim przypadku,uwazam ze na tym etapie dasz sobie rade mniejszym nakladem saa siegajac do prostych metod treningowych.zrobisz jak zechcesz to moje zdanie.pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
zadne receptory nie musza sie uwrazliwiac, chodzi o prostą skale prograsji stosowanych srodkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
chudzina i bismark - dzieki za komentarz chlopaki i za wasze zdanie. uloze to sobie jeszcze raz i zdecyduje.
faktycznie lubie eksperymenty ciezko mi sie nie skusic na cos do czego wieki pozniej moge nie miec dostepu...z drugiej strony na moim stopniu (nie)zaawansowania ten cykl wyszedl by dobrze rowniez bez igf na boldzie/enanie/price/oxie.
Zobaczymy jak bedzie Nie bez znaczenia tez bedzie cena, na razie znam jedynie z relacji innych - ale czysta spekulacja.
Trzymajcie sie!
edit: nord - tak zgadzam sie z tym zalozeniem...nie ma sensu brac sie za tren jezeli jeszcze sam prop klepie. wydaje mi sie jednak ze tutaj mechanizm jest inny, to po prostu inaczej dzialajacy srodek - jezeli wezme teraz to przetestuje - moge wziasc rownie dobrze pozniej za lat powiedzmy 3 z rownie dobrym skutkiem jakbym teraz nie bral. jezeli cena okaze sie korzystna nie widze przeciwskazan, najgorsze co moze sie stac to zmarnowanie potencjalu...

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-10-29 13:25:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
e tam ******lenie.jesli mozesz raz w życiu spróbować tort to zrób to.bo resztę życia i tak pewnie gowno jadl bedziesz czyt. test meta i inne przyziemne zabawki. powodzenia bro:)

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
1-8 sustanon 1amp e2d
1-4 metanabol 30mg ed
9-14 propionat 100 ed
9-14 wino 50 ed

masz tu prostego kozaka ktory zje efektami ten Twoj labirynt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Z ty wszystkich banialuk E-lite rozpisal najlepszy cykl.

Temat jest dla mnie ponizej zera, no comment.

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie - ile clomidu po...

Następny temat

oma ii co dalej?

WHEY premium