SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca i Prima (cykl) ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !

Zakupiłem 1200 mg deki i 1500 mg primabolanu. To będzie mój pierwszy raz z koksem, po trzy-letnim naturalnym treningu. Chciałbym się dowiedzieć (dokładnie) w jaki sposób rozłożyć sobie kurację ?? Oczywiście nie muszę zużyć wszystkiego. Dzięki.

Adam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki 666 za rozpisanie kuracji, 100mg deki już wykorzystałem, i zastosuję się dalej do twojej propozycji, zobaczymy jakie będą efekty. Jeśli dobre na pewno wszystko opiszę, jeśli nie, i tak napiszę :).

pozdrawiam

Adam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Jak na pierwszy raz to jednego i drugiego troszke za duzo!!!

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
deca
1tydz-100
2 -200
3 -200
4 -300
5 -200
6 -200

co do dawkowania primabolanu niestety nie wiem , nie znam/nie uzywalem tego srodka.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę szkoda "mieszać" Decę z Primo. Wprawdzie Primobolan to pochodna androstenu a Deca-Durabolin estrenu, różnią się więc mechanizmem działania lecz prowadzą w sumie do bardzo podobnych efektów. Powolnego i dobrego jakościowo przyrostu masy mięśniowej przy ograniczonych (Deca) lub "niezauważalnych" (Primo) efektach ubocznych. Cena też zbliżona (a do tego wysoka). Zasadą natomiast "kombinowania" ze sobą SAA jest takie ich zestawienie by działały w różnych okresach (jeden szybciej, drugi wolniej), na innych zasadach (masa, siła, przyrost witalności i wydolności) czy dawały inne efekty docelowe (zwiększenie masy, zwiększenie siły i wydolności bez zwiększania masy mięśniowej lecz poprawy jej jakości). Jest też niepisaną zasadą, że w kompleksowych zestawach łączy się silne androgeny (dają "kopa" do ćwiczeń, szybką regenerację organizmu i poprawiają samopoczucie) z mocnymi anabolikami (dają właściwe, trwałe przyrosty masy mięśniowej). W twoim przypadku chcesz połączyć dwa silne steroidy o działaniu anabolicznym. Jest w tym niewielki sens. Wprawdzie w takim zestawieniu nie nabawisz się uszkodzeń organizmu ale i nie zauwazysz zadawalających przyrostów oczekiwanych za wysoką cenę nabytych koksów. Chyba, że masz czas, oczekujesz niewielkich przyrostów lecz dobrych jakościowo, poprawy sylwetki (definicji mięśniowej)i chcesz oszczędzać zdrowie.

Pozdrawiam

Ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po ile chodzi primabolan i ile tego jest na 1ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie

Więc jak wspomniałem pierwszy raz będę będę ćwiczył wspomagając się koksem i dlatego wybrałem primę z deką, gdyż skutki uboczne tych sterydów są stosunkowo małe, a do tego zależy mi na czystych mięśniach, niekoniecznie "zdobytych" w krótkim czasie, oraz będę miał większą gwarancję, że po kuracji ich nie utracę. Wiem, że lepiej byłoby wybrać jakiś steryd bardziej androgenny, ale to może w dalekiej przyszłości. Chcę wykorzystać 1000mg primy i 1000mg deki, proszę raz jeszcze, czy ktoś mógłby mi rozpisać kurację......

Primabolan ten który ja kupiłem kosztował 25zł za 1ml/100mg, a na pewno oryginał, tylko brakuje mi rozpisanej kuracji.

pozdrawiam

Adam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
w takim wypadku jak masz 1000deci proponuje brac po 200mg na tydzien przez 5 tygodni.Prime niestety musi CI ktos inny rozpisac...

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Dzięki Borsuk, więc już połowę kuracji mam, jeszcze tylko ta druga część. Jeszcze jedno, lepiej 200mg deki raz na tydzień, czy rozłożyć po 100mg dwa razy w tygodniu ??

pozdrawiam.

Adam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Ed ma calkowita racje to wlasciwie tak jakbys walił podwójnie dece.Deca ma dobry indeks anaboliczny jakies 1:10
i podobny Prima ,ale bardzo slabe efekty androgenne.A podstawowa zasada przy laczeniu kosów jest :jeden preparat wysoko anaboliczny , drugi wysoko androgenny.
Bardzo dobre zestawienie (mala ilosc skutków ubocznych , ladny czysty miesien )
Deca + vinstrol .
Moja rada jest taka idź do dealera i wymień to prima na vino.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z wymianą tej primy będzie raczej kiepsko, najwyżej gdy się okaże po dwóch tygodniach, że nie ma żadnych zmian dołączę winstrol. Tak swoją drogą to te zastrzyki wcale nie bolą, mam nadzieję że równie przyjemnie będę wspominał przyrosty (rzędu 3-4 kg mi wystarczą), w przeciwnym wypadku...winstrol.
Pozdrawiam i dzięki.

Adam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Napisales ze nie musisz wykorzystac wszystkiego wiec oto :
I II III IV V VI VII VIII
100 200 300 200 100 --->Deca
100 200 200 100 100 ---> Prima
Dolacz do tego w 4 tyg 1 tabl metanabolu dziennie do konca cyklu. Napewno nie zaszkodzi a duzo wniesie dobrego do cyklu.


666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GANABOL SZKODLIWY?

Następny temat

Cwiczenie na cyklu

WHEY premium