SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormon wzrostu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Ja ze swojej strony życzę Ci jak najlepiej, podstawa to nie przesadzić.

Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
lucyper musze uaktualnic troche profil bo troszke wyniki sie polepszyły a puki jestem mlody to chce wziasc hgh moze troszke urosne a przeciez niewyrzuce tego co juz zakupilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki ! Myslę, że akurat w tej sprawie mogę powiedzieć najwięcej. Dokładnie w kwietniu 2001 roku zacząłem przyjmować hormon wzrostu. Zaczęło się od wizyty u endokrynologa. Po cyklu badań okazało się, że moja przysadka mózgowa wytwarza za mało somatotropiny ( HGH ). Hormon dostaje za darmo. W kwitniu minie 2 lata. Do dnia dzisiejszego z pomocą HGH urosłem 24cm. Porażające prawda ? Ostatnio jednak lekarz powiedział mi, że jest to końcówka leczenia. W tej chwili mam 169cm. Podobno jeśli urosne do 172 to będzie max ( napisze, że przy pierwszym badaniu okazało się, że jeśliby moja przysadka produkowała hormonu tyle ile trzeba wtedy miałbym 176 :( ). Teraz postanowiłem wykorzystać tą końcówke leczenia do podbudowania swojego ciała na siłowni. To co usłyszałem od wielu ludzi przyrosty przerosną moje najśmielsze oczekiwania. Skoro mówicie, że HGH jest taki drogi to państwo troche na mnie wydało :). Napiszcie coś o działaniu HGH jeśli chodzi o siłke. Aha ... radze nie brać HGH osobom, których organizm wytwarza go w normie. Kiedyś kiedy przyznawaniem hormonu zajmowali sie pediatrci wiele ludzi poprostu za pomocą łapówki kupiło HGH dla swojego synka, żeby sobie podrósł do 180 bo się z niego koledzy śmieją. Jeden przypadek ( ale wiem, że nie tylko jeden ... po prostu o jednym wiem osobiście i widziałem ) skończył się dla 17 letniego chłopaka PARALIŻEM :( Teraz jeździ na wózku i nie rozmawia :(. Daje to do przemyślenia.

Na ryby... tylko z przyjaciómi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pogadaj z lekarzem a nie z kims kto tego nie stosowal ani na sobie ani na kims

crc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
a mi lekarz nie chcial dac HGH bo mowi ze to sie daje jak masz do 14 lat i jestes duzo za maly... I dal mi jakies dziwne tabletki na harmon tarczycy heh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak najlepiej brac hormon wzrostu.........
jak dluga kuracja , ile jednostek na dzien , jakie odzywianie , witaminy
inne koksy do tego.......ile tygodni i jakie beda efekty bo narazie mam 360 jednostek tego specyfiku:D i chce na maxa go wykorzystac
i czy jeszcze moge urosnac mam 21lat
dziekowa za profesjonalne i wyczerpujace info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Super środek na ............. wyciągnięcie kasy

Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
ludzie!! nie tykajcie hormonu wzrostu!! ten rzucany w obieg dla tych co chca isc na skroty (ktorzy na forsie nie spia ;) ) pochodzi ze zwlok ludzi o ktorych nikt sie nie upomina... bezdomnych itd, a co za tym idzie ladujecie wszelkie choroby ktore moga miec Ci ludzie, od wirusowego zapalenia watroby po aids.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Dokładnie.. pozyskiwać go można z truposzy. Do tego pewna część dostępnych preparatów ma znikomy procent czynnego biologicznie związku za to bardzo dużo zanieczyszczeń mogących doprowadzić do raka mózgu, nowotworów, chorób serca, kości itp. Jak nie macie recept i opieki medycznej to nie bądźcie kamikadze

-[][]-- r(e)spect --[][]-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie...

Następny temat

Cyklik

WHEY premium