SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmb dla laika, lajtowe dawki suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Hej,ja w sprawie kolegi.
180cm,110kg i teraz tak- on nigdy nie ćwiczył,tzn miał tak jakieś hantelki w domu itp i od czasu do czasu sobie pomachał :),
do rzeczy - chłopak wziął sie za siebie, zaczął ćwiczyć i kupił Hmb i prosi o porady przemiłych forumowiczów :), on chce brać jakieś lajtowe dawki,ale nie wie ile i kiedy,
Pozdrawiam Johnny Dybator

Wygrywają tylko najwytrwalsi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1466
Przy takiej masie weź mu pedz żeby brał 2x tyle co pisze na opakowaniu a nie żadne lajtowe dawki. I niech jedzie na hmb bez przerwy przez pare pierwszych miesiecy ostrego treningu a potem koniec ,bo hmb działa tylko na początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
niech bierze jak na opakowaniu pisza(bo nie wiem jakie sa ilosci tego hmb na capsa ), tylko do tego diete trzeba jeszcze, bo same odzywki ani nie cwicza, ani nie odchudzaja, ani nie buduja masy - trzeba cwiczyc i dobrze jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
niech nie kupuje tego hmb...

dieta z ujemnym bilansem

i jechane

a nie zadne gowniane hmb



rade uzytkownika wyzej zostawie bez komentarza

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
hm.. specjalista... no tak
to w takim razie prosze o cudowna odpowiedz dla czego hmb niby jest gowniane? ( szczyt elokwencji i najbardziej oryginalne sformulowanie jakie slyszalem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
no i sorry...kolego, ale w profilu widze ze masa Cie nie opuszcza i pelne, nabite 35 na lapie siedzi:) wiec o hmb napewno wiesz bartdzo duzo, bo widze ze sie wysuszyles na wior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15780
ta i mózg temu specjaliście od supli też nieźle na wiór wysuszyło

" do rzeczy - chłopak wziął sie za siebie, zaczął ćwiczyć i kupił Hmb i prosi o porady..."

odpowiedź:

"niech nie kupuje tego hmb.."

pomijając wartość hmb to odpowiedź trafiona jak ...
żenada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
Dobra, luzik.

Jak już ma - to niech sprzeda ;)

A jak koniecznie chce brać, to niech wciąga jakieś 3g dziennie.
Jako antykatabolik dla początkującego - w moim odczuciu - ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
https://www.sfd.pl/HMB_-_wyniki_badań_dla_zainteresowanych_tematem-t376399.html

prosze bardzo...

________________________

a jesli chcesz mi ublizac i drwic sobie ze mnie, to sobie daruj

"ludzi poznaje się nie po tym jak zaczynają, ale po tym jak kończą"

nie chcesz bym Ci doradzal - napisz, a nie pokazuj mi swojej "Wyzszosci" drwiac sobie ze mnie

_____________________________________

Tomasz_77 - wybacz ze sie Wam wtracam, wymiencie sie moze z autorem numerami telefonu i dawajcie sobie rady bezposrednio hmmm?

przepraszam ze jestem az tak zenujacy, a moje nedzne wyniki oraz moje nie logiczne myslenie zabiera cenne posty w tym temacie

fakt z kolei Twoje wypowiedzi jak na psychologa sa bardzo madre moze moglbym Cie odwiedzic w pracy?


zegnam

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-06-17 10:54:21

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
typowy zbieracz sogów?
a co do Twoich rad to jak juz komus doradzasz to staraj sie jakos przedstawic temat, i powiedz dla czego tak jest a nie inaczej, a nie stwierdzasz ze jest do bani i koniec.jakos wypada poprzec swoja wypowiedz ( czyt. stosowales czy tylko piszesz to co juz przeczytales o tym produkcie? )
a do tematu : hmb - bardzo drogi antykatabolik, osobiscie zakupilbym za te pieniadze bcaa, a jak chce sie kolega troche wyciac to tylko ostra dietka, termo i aeroby ( bcaa (lub drozej hmb)oczywiscie bardzo by sie przydalo w takim wypadku w celu ochrony miesni )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
jasne sogi najwazniejsze

gdybys nie zauwazyl to najpierw pisze, jakie jest moje zdanie a gdy ktos ma jakies "ale" do tego pokazuje argumenty



chlopakowi o ktorym mowa w temacie, przyda sie porzucenie "osiadlego trybu zycia" przed tv/pc i jaka kolkwiek aktywnosc fizyczna

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenie krety gainera i glutaminy?

Następny temat

po cyklu strom ,

WHEY premium