SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Heparegen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27969

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Ja nie potrafie kłamaćto może idż któryś za mnie naściemniaj i chętnie przyjmę w prezencie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39231
Ja tez nie lubie sciemniac. Ja wezme chyba namowie jakiegos zula spod bloku zeby mi kupil Mamy tu takiego jednego "mareczka"-50kg zywej masy, zarost 6 dniowy...od 6 rano do 21 wieczorem zawsze pod tym samym sklepem Dam mu na karteczce napisane i moze mu sprzedadza.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
haha takich to ja mam kilkunastu,od lat ten sam schemat dnia,6 rano pierwsze wino potem skubanie po 10 groszy i do zaliczenia rzutu,potem znow wino na klina i tak w kolko,od lat to samo,wielu juz umarło z przepicia ale nowe pokolenie dorasta.Recki na ome przynosili to na heparagen tymbardziej im wypisze

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8
SZACUNEK DLA WSZYSTKICH
Nie ma się co rozpisywać o przewadze Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiejnocy . Jeżeli już bawisz się chemią to logiczne jest , że po całości . Czasami czytam posty i widzę , że kolo wali omo czy inne badziewie a osłonkę wątroby chce z ziółek . Jak chemia to chemia i nie ma , że boli - Heparegen moim zdaniem jest OK , zamiast recept wystarczy zaprzyjaźniona farmaceutka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Chyba zaczął się rok archeologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
albo rok szacunku dla wszystkich

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 240
hyparegen można kupic bez recepty jak sie ma dobra bajere ;) Poprostu idziesz do apteki mówisz ze recepte zapomniałes i czy mozesz doniesc , i masz bez problemu (Oczywicie ostatni raz zakuy w tej aptece;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
bana tez dostaniesz bez recepty

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
kalendarz tez

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Hej panowie wiem że stary temat ale ze słowem Heparegen w wyszukiwarce wyszkocył jako pierwszy.
Byłem dzisiaj w aptece i pytałem o Heparegen, Pani powiedziała że jest na receptę, ale spojrzała mi w oczy i po cichu powiedziała że bez tez sprzeda... ale.... 100tabletek kosztuje cos koło 68zł a niby mial byc taki tani.
Jak to jest w waszym przypadku, kupował ktos ostatnio??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lajtowy cykl

Następny temat

BiliRubina

WHEY premium