SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hardkorowy Koksu u Kuby Wojewódzkiego.

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bartosz93m
wiem, byłem- faktycznie ten argument jest najważniejszy. A może nawet byłeś, ale źle patrzyłeś.


raczej sluchalem, zawsze jak gdzies jade to rozmawiam z tubylcami na rozne tematy, nie jade sie tylko opalac i lenic:) raczej bardziejzwiedzac kraj i odkrywac kulture:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dremor
No właśnie kult nie wiem czy by kradł, bo zauważ że gdyby chciał to już by miał kilka procent poparcia więcej.

A jak słucham jego wypowiedzi to mam wrażenie że on umyślnie strzela sobie w kolano tekstami "za Hitlera gospodarczo lepiej" itp itd, pluciem przed słowo "demokracja" i dużo by takich auto nokautujących tekstów wymieniać.

Co mam na myśli? Że JKM jest kiepskim politykiem, bo nie potrafi nawet minimalnie skłamać, ani nawet nagiąć faktów, ani nawet nie powiedzieć wszystkiego co chce powiedzieć, mimo że wie że popularności mu to nie przysporzy. Poglądów nie zmienia od lat mimo że są niedopuszczalne z perspektywy chcącego się nachapać przy korycie;)



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-06-04 17:17:48



Nie potrafi nawet minimalnie sklamac? Naciagac faktow? <lol>

co do dlaczego nie jest w rzadzie, to przeciez cokolwiek by nie mowil to i tak go nie dopuszcza i w sumie maja racje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Bartosz93m rozwój Azji czy rozwój Afryki jest jak najbardziej na rękę krajom europejskim. Dzięki rozwojowi Afryki czy Azji otwierają się nowe rynki zbytu, można po prostu więcej zarobić." - po czesci racja, ale nie jest im na reke tak bardzo jak wojny tam prowadzone, bron, paliwo i zloto sa najlepszym interesym niz rozwoj gospodarczy afryki...bo w przyszlosci jeszcze mogla by sie ta afryka stac mocna, tego nie chcemy oj nie chcemy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5998
Powiem tak: dla OGÓŁU społeczeństwa lepsza jest bogata Afryka z która można handlować. Dla ELIT lepsza jest biedna, wyniszczona wojnami Afryka, na której da się w kilka lat zarobić kilka miliardów dolarów i to bez zbędnego wysiłku.

Ciekawski małolat:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
a co napedza gospodarkę wojny, więc nie mówcie ze bogatym krajom zachodnim nie opłacają się wojny w Afryce. Wojny są tam nie opłacalne jeżeli państwo ma ropę lub inne ważne surowce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kult, nieważne. Nie mam tyle siły co koledzy na internetowe polemiki.

Generalnie nie o to mi chodziło, czy by dopuscili JKM czy nie, ale o to jak się zachowuje człowiek który chce dość do władzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko, ja tez nie mam sily, ale nie mowmy ze mowi ciagle prawde i nie naciaga faktow,bo niezly fantastyk z niego tez jestpzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Coglin
KrisC masz możliwość odwiedzania krajów UE i pracy w nich nie dzięki UE a dzięki Strefie Szengen, która jest jedną z Wspólnot Europejskich. Można być w strefie Szengen i nie być w UE (Norwegia, Szwajcaria, Islandia).


Nie zrozumiałeś mnie, ja nie pisałem o otwartych granicach, ale firmach, które powstały dzięki dotacji z UE i załatwiają Polakom pracę w innych krajach dzięki czemu mogłem sobie swobodnie wyjechać bez znajomości, kontaktów i sraczki, że się nie uda.

Coglin
Inny przykład to ceny jajek, dlaczego są wyższe?


Miej pretensje do obrońców praw zwierząt, którzy załatwili tę dyrektywę w UE. Miej również pretensje do producentów jajek, którzy poczuli krew i teraz dymają konsumentów często nie dostosowując nawet produkcji do wymogów. Efekt wzrostu cen jajek to nie tylko nowa dyrektywa, ale również fakt, że na przełomie 2010-2011 roku rynek jajek w Polsce przeżywał zapaść, jajka kosztowały po 20 groszy za sztukę u producenta. Teraz producenci muszą to sobie jakoś odrobić. Po świętach ceny miały spaść i nie spadły, bo Polak musi wydoić kasę od swoich bratanków. Po spłacie zakupionych klatek ceny również nie spadną, bo to jest świetny interes. A spłacić, bo średniej wielkości producent ma około 150000 jajek dziennie, za które dostaje 50 groszy za sztukę. Nie wiem jaki jest z tego zysk, ale kupując klatki za 2 mln zł, może spokojnie to spłacić w rozsądnym czasie. Nie wiem czy nie dostają też na te klatki jakiś dotacji, wsparcia od samorządów. Reasumując producenci mieli czas na wprowadzenie nowych wymogów, ale nie zrobili tego, bo po co, lepiej z dnia na dzień podnieść ceny i nie tylko je spłacić, ale jeszcze wycisnąć kasę od konsumenta.

Coglin
Co do Chin, to chciałbym zauważyć że w ciągu ostatnich 15stu lat 300mln Chińczyków wyszło z strefy ubóstwa (około 1\4 populacji Chin).


Napiszę więcej - od lat 80. 663 mln Chińczyków wyszło z progu ubóstwa, czyli życia za mniej niż 1,25 dolara dziennie. Jakie to ma jednak znaczenie? Kraj się rozwija, ludzie mają robotę, ale co to za życie jak musisz zap*****lać od świtu do nocy za miskę ryżu, a bogaci się jedynie właściciel oraz grupa jego przydupasów? Jeśli przeciętny obywatel tego kraju chciałby zacząć żyć na poziomie zostałby wyrzucony z pracy na zbity pysk, a na jego miejsce byłoby 50 chętnych. No istna Arkadia!

kult
Po drugie czlowiek ma byc wyzyskiwany, aby moc potem wyjsc z zakladu pracy i kupic tanio, ma rzadzic konsument


Co za chora teoria. Człowiek ma pobierać godne wynagrodzenie i mieć godne warunki pracy, a nie być wyzyskiwany, żeby później za 50 groszy mógł sobie kupić obiad. Pracodawca, który wyzyskuje pracownika nie będzie później Matka Teresą i nie będzie sprzedawał swojego towaru z 2% marżą, żeby Pan Heniu za swoje 1000 zł pensji za 80 godzin pracy mógł opłacić mieszkanie, opłaty, samochód i jeszcze nakarmić siebie i rodzinę.

kult
Btw ja nie chce rownosci,wobec prawa wiem ze to tez nie dziala, ale nie na taka skale jak w POlsce. Ja chce aby kazdemu kto ciezko pracuje, uczy sie dobrze sie zylo, a leniom bardzo zle , az tak duzo wymagam? NIE.


Bardzo często Ci ludzie, którzy dzisiaj pracują na kasach w Tesco czy składają długopisy albo telewizory w koncernach całe dzieciństwo i okres młodzieńczy właśnie byli leniami, nic nie potrafią i teraz ponoszą tego surowe konsekwencje. Jeśli ktoś jest fachowcem i zna się na swojej robocie pracę zawsze znajdzie. Przy budowie swojego domu jakoś nie zauważyłem, aby fachowcy głodowali i nie mieli klientów (nawet ci co nic nie potrafili), musiałem im płacić ciężkie pieniądze i jeszcze ich pilnować, żeby mnie nie okradli i nie oszukali.

kult
ale jak powiesz mi ze sondaze i tv nie jest kontrolowana to...sorry...


Daj już spokój z tymi kontrolowanymi sondażami i masońską telewizją. Pokaż mi choć jeden dowód, że ktoś zmienia sondaże zamiast biadolenia o tym. Manipulacja społeczeństwem, dziennikarze nie apolityczni jak najbardziej, ale manipulowane sondaże, nie bardzo rozumiem co chcesz przez to powiedzieć. Może to, że jest przeprowadzany sondaż dot. partii i jednej się odejmuje a drugiej dodaje? :D Albo pytają Polaków jak im się żyje, a wszyscy jak za dawnych reżimów mówię, że dobrze? :D nie pamiętam takich zmanipulowanych sondaży, raczej telewizja, a najczęściej internet karmią nas tym jak jest źle i wszyscy kradną, wystarczy przeglądnąć WP i zezwalanie na wylewanie frustracji w postaci komentarzy.

kult
Przewroty sa potrzebne , zawsze. Przeciez NA TYM jest zbudowana historia i postep. Gdyby nie przewroty to dzisiaj nic bys nie mial i nie zyl jak zyjesz, ludzie zrozumicie. Isl , chiny wiele krajow zrobily przewrot i radza sobie dobrze!


Chwalisz mariaż systemu komunistycznego i gospodarki wolnorynkowej przy jednoczesnym wyzysku szarego obywatela. Ot, sekret Chin, zaj**isty przewrót! Za kilka lat do władzy dojdzie Kaczor, weźmie wszystkich (poza swoimi przydupasami) za mordy, dokończy tworzenie państwa policyjnego, utworzy naród lemingów i wszystkim się będzie żyło dobrze! W Rosji też mieliśmy przewrót w latach 90., jak teraz im się dobrze żyje! W USA, Anglii, Francji czy Niemczech przewrotu nie było, jakie życie jest u nich fatalne... ubóstwo w czystej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
W kwestii dotacji z UE jest to jak najbardziej pożywka dla eurosceptyków, bo dane są konkretne. Gdyby podliczyć wszystkie liczby przestajemy być płatnikami netto z powodu dostosowywania do wymogów unijnych, biurokrację itp. Współfinansowanie konkretnych programów pomijam, bo kwestionowanie takiej potrzeby jest śmieszne. Pytanie tylko czy bez UE bylibyśmy w stanie budować drogi, rozwijać firmy? My Polacy, kraj oszustów i złodziei? Nawet jak są pieniądze potrafimy zbudować 2 razy tańszą drogę, która rozpada się po kilku latach, bo okazało się, że ktoś wywoził kruszywo w czasie budowy. Albo rozcieńczać farbę do malowania znaków poziomowych na drodze z przyznanych przez miasto środków (byłem świadkiem, a twórcy tego procederu mieli godne zarobki)? Farbę po roku znowu trzeba nanosić, bo zmywa ją deszcz. Polska potrzebuje kija i kogoś kto jest w stanie nami pokierować, bo sami nie zrobimy niczego, jesteśmy zdolni jedynie do ułańskiej fantazji i improwizacji. Polacy to patologiczny naród z jedyną umiejętnością autodestrukcji.

Zmieniony przez - KrisC w dniu 2012-06-05 12:36:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co za chora teoria. Człowiek ma pobierać godne wynagrodzenie i mieć godne warunki pracy, a nie być wyzyskiwany, żeby później za 50 groszy mógł sobie kupić obiad. Pracodawca, który wyzyskuje pracownika nie będzie później Matka Teresą i nie będzie sprzedawał swojego towaru z 2% marżą, żeby Pan Heniu za swoje 1000 zł pensji za 80 godzin pracy mógł opłacić mieszkanie, opłaty, samochód i jeszcze nakarmić siebie i rodzinę.
– nie zrozumiales wogole slowa wyzyskiwany w pozytywnym znaczeniu. Ja bym chcialbyc wyzyskiwany, zeby moc sobie obiad kupic za 50groszy, niz nie byc wyzyskiwany,miec dobra wyplate za ktora nic nie moge kupic. PRACODAWCA TEZ JEST WYZISKIWANY. 40 godzin wyzyskiwanych a nie 80 godzin niewolniczej pracy!! Zwiazki zawodowe tez bym usunal w p***u, przez nie ceny rosna, poczytaj sobie, zreszta wytlumaczylem to w poprzednich postach. Sorry ale socjalnizm nie jest dla mnie...


Bardzo często Ci ludzie, którzy dzisiaj pracują na kasach w Tesco czy składają długopisy albo telewizory w koncernach całe dzieciństwo i okres młodzieńczy właśnie byli leniami, nic nie potrafią i teraz ponoszą tego surowe konsekwencje. Jeśli ktoś jest fachowcem i zna się na swojej robocie pracę zawsze znajdzie. Przy budowie swojego domu jakoś nie zauważyłem, aby fachowcy głodowali i nie mieli klientów (nawet ci co nic nie potrafili), musiałem im płacić ciężkie pieniądze i jeszcze ich pilnować, żeby mnie nie okradli i nie oszukali.
- musiales pilnowac zeby Cie nie okradli i nie oszukali? Dlatego ze nie czuja strachu,jaki powinien byc, strach ze straci prace, strach ze to ze tamto, strach przed kara, teraz jest ten cholerny socjalizm, zydokomuna, ktora Tobie pasuje, bo Tobie jest dobrze, spojrz przez OCZY LUDZI INNYCH niz Ty czy ja, wtedy zrozumiesz. Co do wyksztalcenia, tyle ludzi ma mrg z przedmiotow scislych i co? Mlodzi, ludzie chcacy pracowac i co? NIC.



Daj już spokój z tymi kontrolowanymi sondażami i masońską telewizją. Pokaż mi choć jeden dowód, że ktoś zmienia sondaże zamiast biadolenia o tym. Manipulacja społeczeństwem, dziennikarze nie apolityczni jak najbardziej, ale manipulowane sondaże, nie bardzo rozumiem co chcesz przez to powiedzieć.
- jesliuwazasz ze sondaze nie sa manipulowane to juz nie mam slow, sorry ale malo wiesz co sie dzieje... Nie lubie JKM ale jego zawsze robia w konia z sondazami, poczytaj troche. Dla ulatwienia na wprowadzenie





Może to, że jest przeprowadzany sondaż dot. partii i jednej się odejmuje a drugiej dodaje? :D Albo pytają Polaków jak im się żyje, a wszyscy jak za dawnych reżimów mówię, że dobrze? :D nie pamiętam takich zmanipulowanych sondaży, raczej telewizja, a najczęściej internet karmią nas tym jak jest źle i wszyscy kradną, wystarczy przeglądnąć WP i zezwalanie na wylewanie frustracji w postaci komentarzy. – nic nie rozumiesz, za krotko zyjesz na tym swiecie, takie jest moje zdanie. Ogolnie ludziom ktorym jest troche lepiej niz innym, nie interesuja pewne rzeczy, badz nie chca przyjac tego do wiadomosci.





Chwalisz mariaż systemu komunistycznego i gospodarki wolnorynkowej przy jednoczesnym wyzysku szarego obywatela.
- nie zrozumiales teorii wyzysku, poczytaj troche , prosze.


Ot, sekret Chin, zaj**isty przewrót! – sledze gospodarke chin od jakis 12 lat na bierzaco, za duzo o tym nie wiesz...

Za kilka lat do władzy dojdzie Kaczor, weźmie wszystkich (poza swoimi przydupasami) za mordy, dokończy tworzenie państwa policyjnego, utworzy naród lemingów i wszystkim się będzie żyło dobrze!
- dlatego potrzebny jest przewort rowniez...

W Rosji też mieliśmy przewrót w latach 90., jak teraz im się dobrze żyje! – lepiej niz przed 90

W USA, Anglii, Francji czy Niemczech przewrotu nie było, jakie życie jest u nich fatalne... ubóstwo w czystej formie. – nie bylo tak? Nie bylo wojen, obalen rzadow itp? sorry chyba do innej szkoly chodzilismy

To co masz teraz zawdzieczasz wojnom i przewrotom, nawet ten przekred w 89 przy okraglym stole, gdyby nie to to bys gnil w komunie gorszej niz teraz...


Co do unii, nie potrzeba inwestorow, czy USA kiedys , albo kanada potrzebowali inwestorow i unii aby sie rozwijac? NIE. Nie ma jak to sprzedac suwerennosc i caly kraj bez przelewu krwi za dobra materialne, brawo, brawo... Nie ma jak to nadstawic tylka i byc ruchanym, takie wlasnie sa efekty waszej demokracji i glosowania. Unia nikomu nie jest potrzebna, kazda dotacja idzie z moich i naszych pieniedzy, do tego oddalismy honor i suwerennosc, pieknie, nasza konstytucja mozna sobie teraz tylek podetrzec.

Dam Ci mala wskazowke. Ktory czlowiek w USA pierwszy jezdzil autem? Ano zwykly robol, a dlaczego? BO BYL WYZISKIWANY, ale nie w taki prosty sposob jak Ty myslisz!!! Taki robol wychodzac z domu calowal zone, w jednej rece trzymal gazete, w drugiej kanapke i to sie nazywa wyzysk. A nie zwiazki zawodowe, strajki i nie ebde robil tego czy tmatego. Smiech na sali . Ktos wywalczy podwyzke 100zl, rzad sie cieszy, doklada 40zl podatku, potem produkt kosztuje np 50zl wiecej i kazdy tracji, a mylsli ze zarabia...

Co do unii i pracy, nie bylo problemu, mozna bylo robic gdzie sie chce i kiedy, to byl mit, wiem bo siedze lata za grniaca i podrozowalem troche po swiecie...a nie oceniam z swojego k***idolka ciasnego i przytulnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bedzie walka KOKSU vs ANDY BRYNIARSKI ?

Następny temat

Radio Koksu 43- pierxxxxnie na luzie

WHEY premium