SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB czy to działa ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Dokładnie to samo powiedziałem, że w jego przypadku hmb to cząstka całości.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sonbaty, ja biore ok 10 preparatów i efekt mnie zadawala ale ile znich na niego sie składa jaki i ty niewiem
Moze 3, 7 albo 9 z nichwystarczy zeby osiągnąć to samo trudno powiedziec
Wiem natomiast ze kilku znajomuch bierze sama serwatke i po dołozeniu 3g hmb po 3 miesiacach nie widza efektów a to coś oznacze i nie motywuje do dalszego stosowania


Wojtas

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-07-09 09:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 422
Jeszcze pół roku temu HMB Ultimate kosztowało (zależy w którym sklepie) ok.160 zł. A w sklepie z suplementami w na Dworcu Centralnym kosztowało nawet 174 zł!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Markowawa tak to jest jak się w cienkich sklepach kupuje. U mnie zawsze kosztowało 100 zł. Tak więc nie potaniało tylko cię na Centralnym naciągneli. A teraz też tam kupowałeś po 100 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie to tez coś mówi sklep u cybera nie był jedyny w którym ciągle obnizano cene tego suplementu, dlaczego? czyzby problemy ze sprzedażą w usa , albo brak zainteresowania na rynku który ma bardziej wyostrzone kryteria niz rodzimi konsumenci wynalazków

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Być może tak, ale zwróćcie uwagę że inne hmb są na stronach z usa 3 razy droższe od Ultimate, mimo iz zawierają to samo. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Ja myślę że może być to kwestia tego ile ktoś na chce zarobić. Przecież w cenie produtku nie zawiera się tylko koszt produkcji ale też zarobek - producenta, dystrybutora, hurtowni itp... im więcej pośredników tym drożej. Ja od początku miałam w sklepie HMB po 100 zł, bo ja ściągam je z USA, a jak inne sklepy brały je z drugiej ręki lub chciały przyciąc na tym HMB nie wiadomo ile to automatyczni cena u nich była większa. I tyle - nie ma tu żadnego podstępu pt - HMB Ultimate to lipa i dlatego tanieje. A co do innych amerykańskich HMB to za kilka dni będe miał Universalowskie w podobnej cenie co Ultimate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 383
A ty Lalka gdzie to sprzedajesz (internet, jakos wysyłkowo czy jak) ???

HMB to syf.

..: I LOVE PAIN :..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Mam sklep detaliczny w Warszawie, hurtownie, prowadze sprzedaż wysyłkową, a sklep internetowy jest przygotowywany, powinien ruszyć w sierpniu - tak więc do wyboru, pełny serwis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 422
Lalka, teraz kupowałem to HMB za 100 zł w Markopolu, przy Pałacu Kultury. A dlaczego mówisz, że HMB Ultimate to lipa? Masz na to jakieś dowody? Radziś jakiś lepszy suplement (lub inne HMB) na podtrzymanie masy??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka serwatka najlepsza...

Następny temat

Amino Anabol i Glutamina razem?

WHEY premium