SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB Trec'a czy Olimp'a ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2174
mam takie pytanie - zjadlem puszke hmb treca starczylo mi na 55 dni
i zastanawiam sie czy wziasc znowu to samo czyli 300 kapsulek hmb za 99zl
czy moze wziasc HMB MEGA CAPS 1250 mg Ca HMB za 130zł ?
pytam dlatego ze to mocniejsze hmb pisze ze wystarczy brac 3 kapsulki dziennie wiec wychodzi na to ze starcza na 100dni
a trec nakazuje brac 6 kapsulek dziennie wiec starcza na 50dni
30zl drozsze ale starczy na 2 razy dluzszy okres ...
takze proponujecie wziasc jednak Olimpa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no to chyba masz odpowiedz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2174
na allegro pisze ze wystarczy brac 2-3 kapsulki dziennie ale ja sprzedawcom nie wierze dlatego chce sie upewnic :)
pisze w Olimpie:
Wartość odżywcza
w 1 kapsułce
CaHMB: 1250 mg
w tym HMB: 1000 mg

czyli 2 razy wiecej niz w trecu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
polecam dawke czystego HMB miedzy 3 a 4 g :D

policz sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
j/w =Olimp

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
endriuuu a jakie mialesz efekty po tym HMB ? Trzymales jakas diete itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Z opinii klientów w sklepie zdecydowanie przoduje Trec.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2174
diety dokladnej nie mam rozpisanej - brak czasu, mozliwosci ...

zjadlem 1 puszke hmb i kreatyny - teraz kupie 2 puszke hmb - 2 puszke kreatyny kupie chyba w marcu ...
waga 75kg - 175cm wzrostu + miesien piwny ;)
cwicze 3-4 razy w tyg na silce - co drugi dzien 150 brzuszkow rano - rowerek jak mrozy ustana ...

staram sie jesc 4-5 posilkow dziennie - duuuzo białka czyli jajecznica, bialy ser codziennie + czesto platki z mlekiem i jogurt - tak samo ryz i kasza (zamiast ziemniakow) z roznym miesem (udka lub cielecina) - chleb razowy z indykiem lub pasztetem lub samym serem i czasami jakas zupe jarzynowa czy pomidorowa ...
pewnie jakas dokladna dieta by sie przydala ale jakosc ciezko mi jest wyliczyc te dokladne porcje ...

czemu klienci opowiadaja sie za treckiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Po prostu są z odżywek Treca (w tym HMB) bardziej zadowoleni niż z Olimpa.
Rzadko wypytuję ich o konkrety, ale najczęściej jest to tak, że kiedy widzą półkę z danymi suplementami (np. z HMB) mówią, żeby im zaproponować coś innego niż Olimpa bo to już mieli i się rozczarowali.
Przy Trecu takie wątpliwości mają sporadycznie, przy Olimpie nagminnie.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
U mnie ostatnio wręcz odwrotnie.
Klienci, którzy wspominali, że jedząc to i owo Olimpa kiedyś się zawiedli otrzymują informację, że kiedyś inaczej wyglądał rynek suplementów i co innego było nieco w pudełkach (chodzi np. o stare kreatyny czy produkty tuypu glutarol etc). Po takim info probując np. HMB Mega Caps są zadowoleni i przychodzą bez problemu po jeszcze. To samo tyczy się kilku produktów (głównie kreatyny czy białka - smak jedni wychwalają inni szykanują ale to normlane).
Ostatnio furore robią takze GainBolic i spalacze. Po prostu widać zadowolenie z produktów.
Z treciem jest również OK - stali klienci którzy zawsze go brali przychodzą nadal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2174
no tak - takie opinie dosc czesto tez slysze - wiele osob rezygnowalo ze zwyklego hmb firmy olimp na rzecz treca ale to 2 razy mocniejsze hmb mega caps wydaje mi sie dosc ciekawym rozwiazaniem aczkolwiek poczekam na kolejne opinie...
najwyzej kupie to mega caps i jakby co to wroce do treca :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kreatyne????

Następny temat

pytanie o serwatkę wiejską..

WHEY premium