SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
Ok o to mi chodzilo dokładnie tak jak napisałeś :) Wiec najlepiej mowisz żeby brać HMB z białeczkiem... a odnośnie dawkowania ? dokładnie ile capsów dziennie w jakie pory dnia, i jak z dniami nie treningowymi ??
Jeszcze odnośnie efektów, wiem bo czytałem że trzeba sporo czekać ogólnie na postępy, ale od ilu miesięcy do ilu powinien trwać taki cykl ? 3-6 ? i kiedy bedzie widać już postęp pierwszy :)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
Wszystko zależy od możliwości Twojego organizmu genetyki diety treningu różnie to wszystko tak wieć Ciężko stwierdzić. Ja HMB biorę cały czas już od jakiś 4 miesięcy. Hmb powinieneś brać rano na czczo po treningu i wieczorem przed snem, rano i wieczorem bierze się żeby zastopować katabolizm mięśni. Jeżeli nie ważysz ponad 100 kg to dawka powinna oscylować na poziomie 3-3,5 grama dziennie, nadwyżka według badań jest wydalana razem z moczem ale ja i tak biorę więcej

"I'll be back"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
W dni nietreningowe rano wieczorem i między posiłkami

"I'll be back"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
ale po ile tabletek ? po 1 , 2 ,3 ??
Rano na czczo 1dawka, po treningu 2dawka, przed snem 3dawka, <--- Dni Treningowe

Rano na czczo 1dawka, (pomiędzy obiadem a podwieczorkiem) 2dawka, przed snem 3dawka <-- Dni Nie Treningowe

A bede mógł spać po tym jak wezme przed snem XD ? bo słyszałem że ciężko zasnąć potem.. ( a waże 85kg :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
Bzdury słyszałeś bedziesz mogl spac :P, dawki muszą być równe najlepiej sbobie kup HMB o dużym stężeniu, ja wpierdzielam mega capsy Olimpu mają 1 gram w tabletce więc 3 capsy rozwiązują problem. Czyli po 1 tabletce rano po treningu i przed snem, ja biore po po 2 capsy rano wieczorem i przed snem ale waze 102 kg. Ale tak jak mowielm cudów się po tym nie spodziewaj

"I'll be back"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
Ok rozumiem. A kiedy pierwsze efekty i postęp powinien sie pojawić ;>? tak około
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
Pisałem Ci, że to zależy od wielu czynników, nie podejme się podania konkretnego czasu. Ja jestem na HMB od 4 miechów i jestem bradzo zadowolony z efektów

"I'll be back"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
Rozumiem rozumiem, tylko myśle że to moze troche zniechęcić do brania tego supla , nie sądze że jest zły czy coś, ale jeśli bede brał go przez powiedzmy 2 miesiące i pakrycznie nie będe widział zmian no to chyba człowiek może zwątpić w jego działanie , mimo całej cierpliwości i nawet wiedzy że potrzeba czasu na dobre działanie. Mimo to chyba sie zdecyduje i zakupie sobie Olimpa Mega Caps ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Chłopaki.... powiedzcie.... wy tu sobie jaja robicie?
HMB to dobry antykatabol.... Coś więcej tylko dla 15% populacji.... ja jestem zadowolony z działania KAŻDEGO supla... bo znam swój organizm i czuję KAŻDY po pierwszej porcji... Jeśli jakiś supel działa po 4 miechach to oznacza ze jest 120 razy słabszy od innych (bo 4 miechy to 120 dni...)

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
Czytaj ze zrozumieniem a później się wypowiadaj, napisałem wyraźnie że OD 4 MIESIĘCY STOSUJĘ I JESTEM ZADOWOLONY Z REZULTATÓW a nie że widze rezultaty po 4 miesiącach

"I'll be back"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początki z odżywkami

Następny temat

Jest sens???

WHEY premium