SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIT THE TIME - KONKURS!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 815
Ja też mam swój sposób, nazywa się J.ebnąć w czas :D

Zmieniony przez - kropski85 w dniu 2011-05-13 19:28:25

"Nec Hercules contra plures"
I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa.;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
Ja mam tez swój sposób ale wczoraj nie wiedziałem nawet o tym konkursie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Jak ktoś otrzyma próbki niech wstawi fotkę ciekawe czy będą te same co ostatnio.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A kto poda zasady tego konkursu albo linka do nich?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kopiuje ręcznie i żadnej strony mi nie widzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
spojrz w pierwszy post tematu...

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1669
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ok dzięki już mam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086


Właśnie otrzymałem przesyłkę ku mojemu miłemu zaskoczeniu przyszła kurierem :)

Jeszcze z poprzedniego konkursu została mi 1 próbka tego białka Mega Strong Protein. Zostawiłem ją na sam koniec :) A dzis dostałem kolejnych 6 Mega Strong Protein i 4 próbki Provit 80 . Wszystkie w smaku czekoladowym lub waniliowym za co też bardzo dziękuje :). za co bardzo dziękuje :) Opłaca się brać udział w tego typu konkursach oby było ich jak najwięcej.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdarty kod 2d, czy przyjma

Następny temat

PUDZIAN NOWY FILMIK - ZAPRASZAMY!

WHEY premium