SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 669
Siema....Mam pytanie odnsnie Hormonu wzrostu... Jakie dawki brac dziennie i jak dlugi cykl zastosowac...Planuje kupic 100 IU moze nawet 200 jesli bedzie taka potzreba...Najwazniejsze dla mnie jest to zeby zminimalizowac skutki uboczne, jesli sa jakies znaczace...a jesli chodzi o mase to najlepiej zeby byla jak najwieksza przy mozliwie jak najmniejszych skutkach ubocznych....

Moj staz na silce to jakies 8 lat, waga 90 kilo, wzrost 173cm...nie stosowalem nigdy zadnych sterydow ani prohormonow...


Prosilbym o porady ludzi ktorzy stosowali HGH i maja jakies pojecie o tym....

dzieki....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
..nie stosowalem nigdy zadnych sterydow ani prohormonow...

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920


.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
powiem Ci tyle ze na samym Gh to masy nie zrobisz zbytnio...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
HGW

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
HWDP-dawkowanie
h** w dupe prowokacji

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 669
No widze ze za***iscie sie wszyscy przylozyli do odpowiedzi....napisalem zeby sie nie udzielali ci ktorzy nie maja pojecia....ale*****...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
co z tego że my mamy pojęcie skoro Ty nie masz pojęcia?

Idź z tego działu...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
czy trzeba miec jakies staz z koskem zeby sie zlapac za hgh??
koorwa jak niewiecie jak to stosowac to nie jedzcie po kims kto chce
ogarnijcie sie...jak was czytam to az mnie w pietach dziubie

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
Ksiedzu GH to nie zabawka.
Nie zgrywaj cwaniaka , jak nie brał nawet jakiegokolwiek koksu to po**** mu od razu GH?
Przemyslales to?
Pewnie jestes jednym z tych co wciskają towar kazdemu co popadnie i mowia zeby brac tak aby jak najwiecejzarobic...jak Ciebie ***ie jego zdrowie to sam mu rozpisz ,wylap bana itp a nie zaczynasz pisac ze Cie piety bolą.
Jak sobie zrobi krzywde to powie ze na forum mu tak napisali...

bezmózg...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a ja powtarzam ze na samym GH masy nie zrobi..potrzebna jest insa...ale na tym etapie trzeba znać dobrze swój organizm i mieć naprawde dużą wiedze , której Ty niestety nie masz...nie lepiej pojechać standardowo...przy okazji poznałbyś reakcje organizmu na różne bodźce...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop+prolo

Następny temat

Co powiecie o tym propku

WHEY premium