SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH badania krwi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
ja tez, i brzucha nie mialem nawet

sPoKoLoKo!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
kolejne badania. apteczny genotropin (z polskiej apteki) wbite 2UI, wynik po 3 godzinach od wkucia: 4,07ng

sPoKoLoKo!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
a rumunski norditropin simplexx w piatek bralem na probe, 10ui wbite o godz 11, krew oddana o 13:30, wynik - 0,79ng. HEHE, ale za to opakowanie ladne, a podobno nawet "ludzie chwala i efekty widac". no u mnie efekt taki ze 600zl w plecy

Zmieniony przez - WituL w dniu 2012-10-09 18:40:16

sPoKoLoKo!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Fajnie,ze jestes takim testerem i wbijasz po koleji kazde hgh i dajesz nam info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
to czyli wynika po badaniach ze chinol mial gh i geno-- a simplexx syf

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Zalezy od kogo sie bierze, jak Ci ktos pomajstruje przy simplexie to wiadomo ze syf bije... ja bije simplexa i jestem zadowolony i to bardzo i jak juz mowilem, jak mam bic gh to tylko apteke pewna, bo mi szkoda kasy i czasu na marnowanie czegos..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
nie do konca zgodze sie z toba mm1986 bo simplexa mam po cenie takiej jak w pl chinol ale nikt nie da sobie reki uciac ze jest tam gh - bo simplexx to chyba najbardziej walone gh -- raz mialem okazje kupic pewne gh z novo i bylo smaczne a teraz bije chinola bo jak ufac to tylko sobie :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
simplex i omnitorpe z rumuni to waly ludzie sie rzucaja bo ladnie w miare zrobione ale wade widac gumki nie schodza przy nabieraniu i gumka do wbijania tez nie jest perfekcyjna ale co tam wyj**ac tyle siana nie szkodzi lol dobre info z bdaniami poprzyj to fotami i pozamiatane bo zaraz beda wmawiac co dziala a co nie

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2012-10-09 19:31:43

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
B-50
simplex i omnitorpe z rumuni to waly ludzie sie rzucaja bo ladnie w miare zrobione ale wade widac gumki nie schodza przy nabieraniu i gumka do wbijania tez nie jest perfekcyjna ale co tam wyj**ac tyle siana nie szkodzi lol dobre info z bdaniami poprzyj to fotami i pozamiatane bo zaraz beda wmawiac co dziala a co nie

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2012-10-09 19:31:43


co sądzisz o tych ??













!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
.




1

!!! TESTER !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turanabol + trenbolon czy cos jeszcze dorzucic?

Następny temat

sterydy anaboliczne czarna ksiega cała prawda

WHEY premium