SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH Pierwszy cykl prosze o porade

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 413
W profilu jest błąd , Mam 20 lat nie 23 a wzrost idzie do 21 roku zycia , słyszałem nawet o przypadkach w których ludzie rosli po 21 roku życia. A więc reasumując , na poczatek 4ui dziennie + Dieta perfekt. Narazie zrobię cykl na 400ui , jak bedą zadowalające efekty zwieksze dawke i czas cyklu. W czasie cyklu moge dorzucić jakieś ssa niearomatyzujące (winstrol , anavar etc.) . Więc jak widzicie takie coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
Dodajac jeszcze do tematu i odnoszac sie do badan jakie zamiescilem tutaj, oxandrolon jest androgenny, w bardzo malej mierze ale nadal, stosowany w malych dawkach nie odbija sie negatywnie ubocznymi efektami androgenow ale podajac juz wieksze dawki ( przekraczajace 20mg dziennie ) prawdopodobienstwo wystapienia tych skutkow pomnaza sie, i ma wplyw takze na produkcje endogennego testa, choc niekturzy uwazaja tez je jest odwrotnie ( stymuluje HPTA przez co obniza produkcje LH)

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tak >bralem rozne gh.pierwsza stycznosc z hgh mialem w wieku jak sie nie myle 22 lat, byl to okres kiedy bylem czysty od soku ponad 2 lata;) cykl na samym hgh Omnitrope prosto z apteki od karła dawka smieszna bo na poczatku 3iu w szczycie poszlo 4 iu i wiecej mi nie bylo trzeba ciaglem to tylko 120 dni po fundusze nie pozwolily mi na dalsza kontynuacje. efekt przeszedl moje najsmielsze oczekiwania(mega regeneracja,poprawa skory,pompa,mozecie niewierzyc ale nic nie zrobilo mnie jak to gh i co najwazniejsze zadnego odbloku ,zadnych spadkow,zaj**iste samopoczucie)jakos po roku zafascynowany hgh kupilem pelen nadzieji hgh tym razem hygetropin prosto z chun od producenta i przy dawce 10iu ed nie czulem tego co na 3iu Omni ,bylo czuc podobny efekt ale to nie to samo,teraz jak bede bral a wezme napewno hgh tyle ze po 30stce to bedzie tylko i wylacznie apteka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
GroW
heh, jeszcze niedawno mialo wplyw a teraz powtarzcie co ja powiedzialem?


Kto powtarza?
Pokaż gdzie zamieściłeś te badania bo nie widzę.





GroW
heh, jeszcze niedawno mialo wplyw a teraz powtarzcie co ja powiedzialem? jak powiedzialem wczesniej panowie, nie zostalo udowodnione, ale badania nowszej daty ( moge wkleic badania w kturych uczestnicza nastolatkowie uzywajacy testosterony w dawkach TRT, nie ma zadnego zachamowania wzrostu ale tez sa uzywane inne leki supresujace aromatyzacje...) w kturych specjalisci sklaniaja sie wlasnie ku temu ze jednak przyspieszaja wzrost kosci a nie chamuja i nie maja wplywu wiekszego na maturacje kosci, youtube zrodlo malo wiarygodne ale jak sam juz napisalem, dokument ktury tam jest zamieszczony ( Bigger stronger faster ) byl krecony przy udziale i dzieli sie informacjami wiadacych ekspertow w dziedzinie sterydow.


Fajnie, tylko że dawka w TRT wynosi bodaj 100 mg week, do tego jeszcze jak wspomniałeś leki blokujące aromatyzację - a to estrogeny odpowiedzialne są za proces zamykania nasad kości. Także zastosowano środek przeciwdziałający w postaci blokerów.



Poza tym mówimy tu o dawkach stosowanych jako wspomaganie w budowaniu masy mięśniowej a nie o leczeniu.



Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2014-04-06 12:33:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
powtarzam jeszcze raz glosno i wyraznie, nie ma dowodow jakichkolwiek na potwierdzenie teori niekturych ze sterydy anaboliczne androgenne powoduja zamykanie nasad kosci, zaburzenia hormonalne moga miec wplyw na wzrost i jego szybkosc jezeli mozna to nazwac ale musialy by byc zaburzone wiecej niz jeden system w naszym organizmie i przez dlugi czas zeby odbilo to sie na ukladzie kostnym w znaczacy sposob, jestem studentem 3ciego roku Applied Sport Science i wiem o czym mowie, nie p******e widzi mi sie swojego tylko powtarzam co wyczytalem i jakie sa opinie i zdania ekspertow w dziedzinie kturzy wydaja na bierzaco papiery na ten temat ( np dr. Charles Yesalis ktury jest jednym z wiodacych ekspertow w dziedzinie ) i jezeli oni potwierdzaja ze nie ma bezposredniego polaczenia pomiedzy badaniami naukowymi a zjawiskiem zamykania nasad kosci to zdaje sie na ich doswiadczenie i wiedze zdobywana przez lata kariery naukowej. Pozatym samemu bedac swiadkiem przyjmowania

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
sterydow anabolicznych przez moich kolegow od 7dmej klasy szkoly podstawowej i bedac swiadkiem rozrostu ich cial z chlopiecych do praktycznie doroslych rozmiarow w przeciagu miesiecy... to uwazam ze to moze jednak nie byc prawda... majac wiadomosci kture posiadam na dzis dzien.


Zmieniony przez - GroW w dniu 2014-04-06 12:49:20

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja powtarzam i po raz ostatni bo dyskusja bez sensu ze nie ma również dowodów wykluczających taki wpływ stosowania SAA w długich cyklach w stadium rozwoju fizycznego ciała.

A Twoi koledzy dobrze ze chociaz nauczyli się mówić zanim zaczęli wbijać, bo pisać pewnie później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
to po co mowisz ze ma? potem mowisz ze to jednak estrogen? po co powtarzasz i przekrecasz kiedy ja ci twarde fakty przedstawiam? w kontekscie chlopak ma 20 lat i pyta o to a wy wyjezdzacie z teoriami kture zupelnie nie maja zadnego odglosu w rzeczywistosci. Ja ten fakt ujaskrailem ty go negujesz kilka razy nie potwierdzajac niczym poza swoim zdaniem. Oxandrolon nie jest androgenny, potem to jednak estrogen powoduje zarastanie... rozumiesz moja flustracje?

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 413
Dobra , zdecydowałem się na cykl Primobolan + Anavar , Jakie dawki Dobre bedą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5147
Na pierwszy cykl wal samego testa najlepiej propionat 1-6 100 mg e2d lub lepiej enathane lub cypionat 250 mg 1-12 e5d będziesz bardziej zadowolony

"Najważniejsze w życiu jest stanąć twarzą w twarz ze swoim największym wrogiem, ujrzeć jego krew wsiąkającą w ziemie i usłyszeć lament jego kobiety"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susta+NPP+Meta+Wino+Odblok - Ocena

Następny temat

Prop + meta

WHEY premium