SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH, co w tych underach jest?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
SKWARA, lepiej sie przypyerdol to tematów o pomoc w rozpisaniu setki metanabolu.

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
dobre dobre hahahaaha

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka beka wbiłeś mi w o siłowni po siłowni ja już nie mam siły na debate ale tez widzę ze w natłoku stometek i rozpisek do poziomu 3 środków coraz więcej pogadanek o życiu i w ogóle jak krzykacz ostatnio pisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
zadne z gh nie jest robione w piwnicy tylko tam gdzie sa robione inne proszki czyli zazwyczaj czajna, nie wiem co jest w srodku ale zapewne hgh bo stosujacy to nie siury i wyczuja roznice jak poleci rok na hgh a jak na hcg
cena to najglupszy przyklad a najszybsze obalenie tego przykladu to deka organonu 50mg/ml w polskiej aptece... 45zl koszt wyprodukowanie ile? 3zl? czy moze 2,50zl? czyli srednio jakies 1500% wiecej niz powinna, w chooyu maja firmy czy to ratuje komus zycie bo to ma przynosic zyski jak kazdy normalny biznes, hgh wcale nie zalega na polkach, idzie tego w sposob leczniczy a nie sportowy duzo wiecej niz zwyklej omki i kupujac gh w aptece kupujesz z 7 reki a nie z pierwszej do tego transport, akcyza, cla, atesty, przedstawiciele, hurtownie, cyrk na kolkach a kazdy dokleja i nigdy mniej niz 20-30% ceny swojego zakupu a czasami o wiele wiecej i stad wlasnie bierze sie ta cena, dowiedz sie jaki koszt bys poniosl prosto z fabryki to gh ci taniej wyjdzie niz ta deka z polskiej apteki a ci co pisza ze sam proces jest bardzo kosztowny maja na mysli ze musza za cos zaplacic 3zl gdzie za wiekszosc rzeczy placa po 50gr i na tym polega ta kosztownosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
mico, w dopingu już niw chodzi, powiedz gdzie mam ci tego soga wbic a go dostaniesz;D najlepiej link od razu;p

Irko, kurva no o to mi się rozchodzi;)

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
irko no ale hcg sie nie zdarza?

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
PrzeGibon pewnie sie zdarza ale to zazwyczaj w aptecznym genotropin bo jak podrabiac to zarabiac i robic drogie, nie sadze zeby ktos walowal np gen-shi, osobiscie sie niespotkalem z walem hgh ale slyszalem ze istnieje, wiesz takie historyjki jak z gluchowskim, takie co chyba kazdy slyszal
ogolnie hgh z pierwszej reki nie jest drogie tylko problem w tym ze taki dostep ma garstka ludzi a ci co by nawet mogli miec to sa bardziej ostrozni bo nie sztuka kupic/zaplacic, wiekszy problem zeby to trafilo do twoich rak, po drodze wiele moze sie wydarzyc i jestes w plecy, kazdy woli zaplacic na miejscu nawet 10x tyle i zalatwic sprawe z reki do reki, przynajmniej ja wole

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2009-03-05 23:32:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
irek ma racje, nie wiem dlaczego nikt na to nie wpadl wczesniej.

chinole sa dramatycznie konkurencyjni we wszystkim co sie tylko da. jak wyjdzie nowy mercedes gl-klasse chinole zrobia podobny wozek 4x razy tanszy, co nie znaczy gorszy. tak samo jest z gh. jest potrzebny, chinczyki zrobia jakie tylko chcesz. zauwazcie jeszcze, ze na gh wyklada panstwo jezeli pacjent spelnia odpowiednie kryteria i tak jest w wielu krajach. a lepszego interesu niz oskubac panstwo nie ma, bo ile trzeba bedzie zaplacic tyle wyloza.

Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2009-03-05 23:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
co myślicie o hgh z elite fitness pharma ????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Tak jak chlopaki pisza, malo tego prosty przyklad majac swoja apteke.Przykladowo masz dostep do hgh prosto z chin wprowadz je do siebie i??nie ma takiej mozliwosci zeby trafilo do do ciebie na szafke musi przejsc jak juz pisal irko atesty chvje muje dzikie weze.Teraz pytasz czemu taniej under niz apteka?Wszystko co zabronione jest tansze a co dozwolone drogie -tak bylo jest i bedzie.lepiej bylo kupic buty na stadionie niz zaplacic za te same w sklepie.
Ninja wbijj to zobaczysz ;) osobiscie mysle ze efp nie waluje towaru.

Zmieniony przez - Joy w dniu 2009-03-06 00:07:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alergeny

Następny temat

4 cykl

WHEY premium