SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELP!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7963
siema wszystkim...wiem, ze takich pytan byly tysiace a moze i wecej ,ale dreczy mnie pewien problem...mianowice
aha najpierw opowiem cos o sobie...mam 187cm wzrostu i waze 84kg...tkanka tłuszczowa jest wg.mnie zbyt widoczna..cwicze 5 razy w tyg po ok1,5h...wiem ,ze podstawa jest dobrze zbilansowana dieta..czytalem wiele postow ale nic zbytnio nie rozumiem jak ulozyc sobie swoja dieta ..i porsze o pomoc WAS wszystkich, ktorzy w jakis sposob moga mi pomóc..mam jeszcze kilka pytan:
1.czy do ukladania diety potrzeba mi jest waga (ele.)do wazenia produttow i dokladnego porcjowania??
2.w jaki sposob jesc bialko jaja???na surowo raczej nie..czy nalezy je zmiksowac czy cos w tym stylu?
jeszcze raz prosze o pomoc!!!czekam na odp!!z gory dzikuje wszystkim!!
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 414 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9428
jaka to ma byc dieta ? redukcyjna na utrate tluszczu ?!?!

1. jak masz wage to wiadomo, zycie jest latwiejsze, oceniajac wage produktow na "oko" mozna sie przejechac

2. usmaz sobie je na patelni , tak jak normalna jajecznice

"Walcz by wygrywac"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
1.czy do ukladania diety potrzeba mi jest waga (ele.)do wazenia produttow i dokladnego porcjowania?? /DO UKLADANIA DIETY NIE ALE POZNIEJ TAK. WYSTARCZY MALA, PLASTIKOWA ZE SKLEPU AGD ZA 25 ZL
2.w jaki sposob jesc bialko jaja???na surowo raczej nie..czy nalezy je zmiksowac czy cos w tym stylu? /MOZNA USMAZYC BEZ TLUSZCZU LUB UGOTOWAC I WYRZUCIC/ZUZYC INACZEJ ZOLTKA.

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

"Drzewa umieraja stojac, siadaj mamo!"

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7963
chcem ,zebym nie przytlym po tej diecie ale zebym nie tracil masy miesniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wiecie na temat pilates??

Następny temat

prosze o profesjonalną pomoc

WHEY premium