SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG przy długim testo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 198
Witam. Od 22.09.2022 byłem na testo krótki 1ml. Co 3 dni. 7.10.2022 zmniejszyłem dawkę krótkiego do 0.5 aby nie było efektu puchnięcia łydek podczas biegania. Trenuje cały czas crossfit bieganie i siłownię w dość intensywnym tempie. Na krótkim testo byłem do 1 stycznia i 3 stycznia wszedłem od razu na długi 0.7 ml co 4 dni. Natomiast 5 lutego zwiększyłem dawkę 1 ml co 5 dni. Moje pytanie. Czy powinienem zacząć bić przy tym już HCG aby efekt testo był bardziej odczuwalny? Na chwilę obecną żadnych skutków ubocznych poza syfami na plecach. HCG mam jak coś 3 ampułki w każdej 2500 IU.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
Ankieta dzialu najpierw.
Badania estro,prolki robiles?
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 198
Badania robiłem tuż przed wejściem na cykl. Więc mam punkt odniesienia do odbloku. Jeśli chodzi o ankietę działu to na chwilę obecną mogę podać tylko tyle:
Biceps: 39 cm
Klatka 110
W pasie 84
Udo 57
Pośladki 97
Łydka 39
Waga 79 kg
Wzrost 183
Wyciskanie na ławeczce 1 raz 100kg
Podciąganie siłowo maks 17 razy
Maks pełnych pompek na poręczach 35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
Badania estro i prolaktyny w trakcie cyklu?
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 198
Nie zrobiłem. Trochę ciała z tym dałem. Ale na dniach będę ton chciał ogarnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
Skopiuj, wypelnij i wklej to co wiesz -> https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

HCG powinienes wbijac od poczatku cyklu, dawki dostaniesz po wypelnieniu ankiety
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 198
. WIEK: 33
2. WAGA: 78.5
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka:110
-udo:57
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: od 18 roku życia z przerwami po parę miesięcy
6. DIETA:
-białko: brak danych
-węglowodany: brak danych
-tłuszcz: brak danych
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 raz cykl sterydowy
Od 22.09.2022 propionat testosteronu krótki do 01.01.2023
Od 03.01.2023 do chwili obecnej
Enanthate testosteronu długi co 5 dni 1ml 250mg

8. TRENING: crossfit siłownia bieganie
9. CEL CYKLU: zwiększenie siły i wytrzymałości mięśniowej oraz wydolności podczas intensywnych treningów cross.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): sylwetka szczupła bez tendencji do tycia mimo nie trzymania restrykcyjnych diet.
13. STAN ZDROWIA: bardzo zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: b. Mało włosów na głowie. Brak tendencji do nadmiernego owlosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110 kg
-martwy ciąg: brak danych
-przysiad: brak danych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
HCG podawaj 500 iu 2 x w tygodniu, napierw jednak zrob badania estro i prolaktyny
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 198
Okej.! Pierw zrobię badania estro j prolaktynę. Dodać do tych badań testosteron ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
Jak jestes na tescie to bedzie ponad widelki ale mozesz zaznaczyc ze chcesz dokladny wynik i wtedy bedziesz wiedzial jak wysoko masz testa
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 198
Okej.!
Co do bicia HCG w gwoli ścisłości abym miał pewność poniżej zamieszczam zdjęcia strzykawek insulinowych z taką przedziałką.
Mam 3 opakowania HCG po 2500 IU każde.
Zgodnie z zaleceniem powyżej abym się nie pomylił ile do jednej strzykawki powinno wejść rozcieńczonego HCG ?
Może i pytanie banalne ale wolne upewnić się u ekspertów aby nie zrobić bezsensownych ruchów z HCG.





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom całkowitego terstoeronu.

Następny temat

Ginekomastia,Niski testosteron i wysoka prolaktyna

WHEY premium