SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG na skulony worek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
W tym tygodniu kończe cykl na mecie z propem i nurtuje mnie temat odbloku. Jak go walić, po ile i co ile. Przeczytalem juz wiele tematów na ten temat i ile ludzi tyle opinii.

Cykl wyglądał następująco:

meta 1-5 30mg ed
prop 1-7 100mg e2d

pod ręką mam 20tabs cloma i 3x5000ui HCG

Jest to mój pierwszy cykl na sterydach i dla zainteresowanych jestem 7kg na plusie suchego miecha. Klata +20kg wycisk, przysiady +30kg martwego nie robiłem więc się nie wypowiem.

Jaja się zmniejszyły więc nie piszcie mi, że HCG nie jest potrzebne po takim cyklu.
Patrząc na fakt ze HCG trzymamy w lodówce a ja 1-2 razy w tygodniu mam wyjazdy całodniowe (wyjazd zanim wstanie słońce, a powrót następnego dnia w godzinach około południowych) nie zawsze mam go pod ręką, więc opcja 2500ui e3d jest dobra jeśli chodzi o taki cykl? Zastanawiłem się jeszcze o 1000ui e2d bo opcję 5000ui e5d od razu odrzucam.
Wybrać całe HCG czy 2 fiolki wystarczą? Po wakacjach jade z nastepnym cyklem więc nic się nie zmarnuje. No i kiedy potem dorzucić Cloma i w jakich dawkach?
Wiem co to jest wyszukiwarka bo w ostatnim czasie bardzo często z niej korzystałem, więc nie odsyłajcie mnie do niej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Wrzucasz HCG 5x 1000iu e2d, 3 dni po HCG wrzucasz sermy. Clomid 20 dni po 50mg na noc.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to już daj 2500 j.m co 3-4 dni jedna ampa powinna wystarczyć,3 dni po ost hcg sermy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
A nie lepiej Cloma 1 dnia 150mg, 2dnia 100mg i potem do konca tabsów po 50mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
skończysz hcg,odczekasz 3 dni i dasz cloma stałą dawkę po 50 mg,po takim cyklu nie potrzebujesz uderzeniowej dawki cloma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Jak nie masz innej mozliwości (z powodu wyjazdów) to daj hcg 2x2500 iu e3,4d i po 3 dniach wejdź na clom 50 mg ed przez 3 tyg (20 dni też ok). nie ma sensu raczej dawać fronta z cloma. Stała dawka i będzie git. Hcg wbij w ostatnim tyg propa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
Ostatni strzał mam w środę więc uważasz skint73, żeby już w poniedziałek do propa dobić HCG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
tak oczywiście

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Jak masz to hcg już to dałbym dzisiaj pierwsze 2500 iu, następne w środę i w sobotę wszedł z clomem. jak nie ogarniesz dzisiaj to daj pon-śr i sobota clom. Też będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
A dlaczego wg Ciebie lepszą opcją będzie walenie HCG jeszcze na cyklu? Przecież cały czas testo mam wbijane z zewnatrz to jajka i tak będą migały się od produkcji własnego testosteronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Hcg bierze się też np na cyklu cały czas systemem 500 iu ew, po to żeby nie dopuścić do atrofii (wiesz zapobieganie jest lepsze niż leczenie). Dając hcg cały cykl zmuszasz jaka do działania. Jeżeli po propie dałbyś dopiero hcg, nastepnie po 3 dniach sermy, nie trafiłbyś dobrze w odblok, który powinieneś rozpocząć ok 3 dn po ostatnim propie. Prop ma krótki okres półtrwania w organizmie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl pomozcie!

Następny temat

Clomid - odblok po metce.

WHEY premium