SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG jak naprawdę?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze,właśnie kończe cykl z OMY i WINA.Mam na odblokowanie HCG-sporo(ciężko dostać u mnie clomid) i TT.Mam do was pytanie-jak prawidłowo bierze się HCG.W jakich odstępach czasu i ile dni po ostatnim strzale OMY?.Kiedyś brałem HCG po teściu-co 5 dni.Jak go sie bierze przy OMIE(siedzi jeszcze trochę w organiźmie po ostatnim strzale...).
OME brałem 5 tyg*2 strzały i ostatnie 3 tyg po 1 strzale.Bede wdzięczny za poważne odpowiedzi.dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
to zalezy jakie masz HCG(pregnyl-5000iu)czy słabsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pregnyl po 5000j.m-z dość pewnego źródła.Chodzi mi MANIAC generalnie o schemat działania tego środka-aby ładnie się zgrywał z opadającą ilością OMY...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SORKI!!!!!Walnąłem z pamięci.Mam tak:
2500 iu-firma serono.teraz powinno być OK:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Jezeli faktycznie zaaplikowales sobie 13 strzalow omena - to radze mimo wszytko postarac sie o Clomid, bo TT moze okazac sie za slaby. Co do HCG to nie jest to preparat na odblokowanie osi podwzgorze-przysadka-gonady ! HCG nasladuje jedynie dzialanie hormonu LH (wytwarzanego przez podwzgorze), przez co nastepuje wznowienie produkcji wlasnego testosteronu, ale tylko do momentu zakonczenia podawania HCG - po odstawieniu HCG zablokowane podwzgorze nadal nie produkuje LH - aby wznowic prdukcje LH przez podwzgorze nalezy podac Clomid, lub ewentualnie TT, jezeli cykl nie byl zbyt mocny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
ile wazysz??od tego tez zalezy podawanie HCG,generalnie to co 4 dni 2500iu,ale faktycznie mimo wszystko przydał by się clomid(po hcg),moze spróbuj u lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki macie SOGi.z clomidem będzie ciężko-spróbuje obejść się bez tego.napisze z czasem jak mi poszło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AHA!!!Najważniejsze-kiedy pierwszy HCG,ile dni po ostatnim strzale OMY?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odpowiedź;((nikt nie wie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Generalnie jest tak, ze HCG bierze sie w tydzien po ostatnim strzale, zreszta tu masz kilka rozpisek (o ile jeszcze tego nie widziales) -> http://www.kulturystyka.pl/sterydy.htm

Powtorze jeszcze raz, nie spotkalem sie z przypadkiem odblokowania z zastosowaniem samego tylko HCG. Zawsze nalezy zastosowac Clomid po kuracji HCG - czego przykladem sa zamieszczone pod tym linkiem rozpiski - chyba, ze cykl byl na tyle nie duzy, lub zostal opracowany z uzyciem takich srodkow ktore nie spowodowaly zablokowania osi P-P-G - wowczas nie trzeba stosowac zadnego z wymienionych srodkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Hehehe - pisze "nie spotkalem sie ..." a tym czasem pod tym linkiem jednak sa takie "wynalazki", no prosze - kolejny powod dla ktorego nalezalo by ta strone oracowac raz jeszcze ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc ;))

Następny temat

CLENBUTEROL-jakto z nim jest?

WHEY premium