SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gustafsson vs Nogueira

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
go home, you're drunk

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Noolan, Shogun od dwóch lat cofa się w rozwoju. I nie obchodzą mnie filmiki z treningów i to, z kim ćwiczy. Walczy tragicznie i to jest bolesna prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Zacznijmy od tego: jak punktowaliście walkę Gustafsson vs Shogun !? - ja punktowałem 29-29 na remis. Jeśli ktoś miał to wygrać to Gustafsson, ale 30-26 w tej walce to jakiś 1 wielki żart - punktacja 29-29 (moja) jak najbardziej się broni.

Dlatego m.in. byłem w takim szoku co zrobił Gustafsson z Jonesem po przerwie i wyrównanej walce z Shogunem.. Jednak wyszło na to, że ktoś z dobrym boksem i porównywalnymi warunkami fizycznymi I CO NAJWAŻNIEJSZE nie sądziłem, że Gus ma na tyle dobry ostatni aspekt - czyli zapasy i wyszło co wyszło. Z Shogunem to różnie bywa-walczy w kratke.

Gus vs Nogueira to zaj**iste zestawienie i nie p******cie, że nie (spodziewałem się tego zestawienia btw to teraz na bank zrobią Cormier vs Davis).

Tzn ja na początku i w sumie nadal bym widział natychmiastowy rewanż, ale może to i lepiej, że nie zrobili natychmiastowego rewanżu Jones vs Gus - po takiej wojnie i straaaasznie wyrównanej walce na remis i wyniszczającej walce przyda się przerwa - obaj to 2 najszybciej rozwijający się czołowi fighterzy w LHW i przerwa się przyda. Cormiera bym przed Gustafssonem widział jeszcze jak DC pokona Davisa i Gustaw Nogueire.
Nogueira jak najbardziej zasługuje na tą walkę!! Zwycięstwo nad Evansem - fakt nudna walka, ale co z tego!? Tą samą kombinacją zjechał Evansa, świetnie przygotował TDD do tej walki i wygrał 29-28 zasłużenie. Nogueira całokształtem zasługuje na taką walkę i już 2 okazja mogłaby mu się nie powtórzyć, bo już 37 lat skończył.
Jak Nogueira wygra z Gustafssonem to powinien dostać natychmiastowego TSa. To nie jest łatwa walka dla Gustawa. Nogueira aż tak nie odstaje warunkami jak np Shogun i ma bardzo dobry boks, TDD też dobre i przewage w BJJ, ale Gustafsson jednak po tym to zobaczyłem z Jonesem + też bdb boks, w zapasach ma przewage, w kopnięciach, siła fizyczna i trochę warunki - ciekawa walka, ale dec dla Gustafssona imo.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-10-27 22:39:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
29-28 dla Gustaffsona dawałem ,widziałem jak pisali ,że Gustaffson rozj**ał Shoguna to się za głowę łapałem 1 runda z tego co pamiętam dla Shoguna , 2 runda wyrównana bardzo w stójce i Gustaffson obaleniami wygrał i wiadomo w 3 rundzie dominacja Alexandra...

Lil Nog stary i znowu po długiej przerwie wraca ,nie rozumiem natomiast dlaczego Gusatffson vs Lil nog miałoby się odbyć w Londynie a nie Szwecji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Jak nie odstaje warunkami Nog jak Shogun, jak ma mniejszy zasięg jeszcze? Ja tam punktowałem bez 2 zdań dla Gusa zwycięstwo, 2 rundy jak złoto dla niego były.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Po pierwsze- Shogun nie cofa się w rozwoju. Sądzisz tak bo wpadł w gilotynę w walce z Sonnenem? Aha... Czyli to że jeździł do USA szkolić zapasy i trenować uderzenia u F.Roacha nie ma znaczenia? Nic się nie nauczył przez 3 miesiące tylko cofnął w rozwoju? To ciekawe po co w ogóle tam jechał... Moim zdaniem nauczył się wiele tylko nie zdążył tego pokazać gdyż walka z Sonnenem toczyła sie prawie od początku na glebie i skończyła po 2 czy 3 minutach. A o rewanzu z Gusem mówię bo Rua był w stanie urwać mu rundę i walczył w stójce jak równy z równym. gdyby nie jakieś 2 obalenia to moze by Shogun nawet wygrał ten pojedynek. Po prostu Brazylijczyk nie leży Szwedowi stylistycznie i ma szanse go posadzic. Wiadomo że Gus ma twardy łeb i jest to trudne ale ktoś kto ma łapy z ołowiu jak Mauricio jest w stanie tego dokonac bo w pierwszej walce niewiele brakowało- kilka soczystych bomb doszło do głowy Maulera. No i jak pisałem Rua w rewanzach zawsze pokazuje klasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
A no widzisz Noolan, przewidziałem Twoją odpowiedź, dlatego napisałem, że nie obchodzi mnie gdzie trenuje, co robi na sparingach itp. Walczy coraz gorzej, stąd wniosek, że cofa się w rozwoju.

Rua kiedyś, a Rua teraz to dwa inne światy. Teraz nie ma żadnego pomysłu na walkę idzie do przodu, trafia ale też zbiera na ryj wszystko. To jest cofanie się w rozwoju nie oszukuj się.


A co do Gus vs Nog to nie jest tak wielki missmatch jak niektórzy przewidują, ale stawiam na Szweda.

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2013-10-28 14:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Tylko że odkąd pojechał trenować za Brazylię to stoczył tylko jedną walkę. Z Sonnenem. Więc nie wiesz jaka jest jego forma i czego się nauczył bo nie zdążył tego pokazać. Czaisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Nie zdążył bo przegrał i to w ch**owy sposób - czaisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Shogun chce walczyć jeszcze 6/7 lat albo więcej, chce m.in rewanzu z hendo, także nie wybiera się na emeryturkę:)

"I'm 31 years old. I am very young. I want to fight for six or seven more years. I have 10 fights more. I fight whoever UFC wants, I fight anywhere, no problem for me. [Henderson] fight everybody wants. Me too. Dan Henderson good fighter. I respect him. I fight for my fans, my family and for UFC."

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 30 - wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

UFC Fight Night 31: Kennedy vs. Natal 06.11.2013

WHEY premium