SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gotowanie na parze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3992
ja kupilem w londynie, kosztowalo 8,50£ w duzej przecenie:P

"a to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 142
Na allego od 99 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
takie 2 garnki, jeden zwykły i drugi z dziurami w spodzie z przykrywka ktory sie stawia na ten normalny??
ja kupilem za dwzadziescia kilka zl....ale jeszcze w nim nie gotowalem bo nie mam weny

Zmieniony przez - porato w dniu 2006-01-03 19:20:09

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
to jeszcze kielkownice zalatwic, grill elektr. i bedzie lajcik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
mam i kielkownice i grila

ale na grila elektr tez jeszcze nie mialem weny zdrowe to aby?

kielkownica zas wydaje mi sie ze miesozercom moze nie podpasowac, bo kielki to ani na kanapke ani do surowki niebardzo pasuja

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
gdzie kupiles kielkownice i za ile jesli mozna wiedziec?? a kielki to do wiekszosci rzeczy mozan pakowac, do kanapek, salatek, surowek, obiadu normalnie co tylko fantazja podpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
moja fantazja jeszcze gdzieś indziej każe je pakować

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
he he tez tak myslalem, dlatego kupilem kielkownice
Koszt 20-25 zl w wawie w sklepie ze zdrowa zywnoscia plus ok 3-5 zl jakies ziarenka, kielkownica tak ogolnie to jest fajna trzypoziomowa wiec mozna sadzic rownoczesnie 3 rodzaje kielkow, trwa to w zaleznosci od rodzaju od 2 dni do m/w tygodnia. Ale mozna zamiast kielkownicy owinac sloik gaza a w srodku woda.
Co do tej fantazji do bym polemizowal jak jestes wegetarianinem to ujdzie, ale inaczej to chyba tylko wziazc garsc i polknac naraz

Wracajac jeszcze do grilla elektr. to myslicie ze zdrowe jest miesko z tego?

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
zdrowe, bo bez tłuszczu

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
tzn powstaja jakies produkty ubocznego spalania,zalezy od dlugosci grilowania ale wolalbym to niz smazone na omega6, czyli na pozniejszych trans
a co do kielkownicy to te 3 poziomy sa po to by miec kielki na kazdy dzien, tzn 1 dzien sadzisz kielki na 1poziomie, w drugi na nastepnym, w trzeci na ostatnim poziomie i juz masz wykielkowane te pierwsze, w ktorych miejsce sadzisz nastepna partie i tak w kolko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc w ułożeniu diety :(

Następny temat

Genetyka

WHEY premium