SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golenie pach :P

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10858
z korzyscia dla Ciebie jesli masz cienki zarost zreszta przeciez chyba nie planujesz zapuszczac brody?

Don't let the fear of striking out keep you from playing the game..
Don't teach your grandmother to suck eggs.
http://www.sfd.pl/temat170383/ - mon chouchou

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
to hcyba jednak sie ogole. Chociaz sam do konca nie wiem. Jak rozmawialem zdiewczynami to mowie ze wola ogolone pachy, ale jak ziomki z bloku uslyszleli ze chce sei golic to mieli ze mnie wycie, wiec musze to jeszcze premyslec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10858
a niedlugo sami zaczna golic zobaczysz
a propos tego smiania to widocznie nie sa wystarczajaco pewni swej meskosci skoro sadza ze po zgoleniu wlosow im jej ubedzie
pozdrawiam cieplutko

Don't let the fear of striking out keep you from playing the game..
Don't teach your grandmother to suck eggs.
http://www.sfd.pl/temat170383/ - mon chouchou

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
czlowieku GOL, GOL i jeszcze raz GOL, tez nosilem sobie warkoczyki i tylko osadzalo sie to i tamto i jak przedmowca wychodzisz z kompieli i zaraz smierdzisz, a jak sie ogolisz to poczujesz roznice, walnij se jakas kuleczka rano i po szkolce jeszcze bez problemu czuc, ja tam wale co inni powiedza, kiedys siem koles ze mnia smial, a za miecha sam sie ogolil wiec sam widzisz .
P.S. mnie namawiala siora przez ok 3-4miechy i wkoncu podjolem meska decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe ciesze się że ktoś mnie popiera Ja tam na kumlpi się nie patrze. Jak goliłem sobie za czasów szkolnych i rozbierałem się przed Wf-em to może i koledzy dziewnie się patrzyli na to ale ja to miałem w tyłku A libido i poziom testosteronu mi przez to nie spadł A pozatym dziś byłem u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy i siedziałem 2.5 godzinki i było bardzo miło. Fajne dziewczyny z "obsługi" kręciły się dookoła i do tego jeszcze mam czysciutką skóre mimo tego że opuchnieta jak narazie Jak któryś z chłopów sie waha to niech już się nie waha tylko idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
w sumie to czemy nie higiena to podstawa

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
A tam ja tez sie ogole pod pachami chociaz to troche dziwnie wyglada ale chociaz nie bedzie walilo na kilosa :D. Moi kumple tez sie smieja z takich rzeczy a wiem ze jeden goli se kolo wacka tylko trzyma to w tajemnicy zeby sie z niego nie smiac a mnie to wisi czy ktos se goli okolice wacka czy nie to jego sprawa a przeciez nie lubimy kogos za to ze sie goli tu i uwdzie lub tez teog nie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
dajcie spokuj, golcie sie i juz, chodze na silke i tam prawie wszyscy sie gola, a niektorzy to nawet gola sobie nogi i rece wiec co tu sie zastanawaic, a na silce to sie widzi wsio i nikt nic nie mowi bo to NORMALNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Sam sadzilem, ze to jest pedalskie zanim tego nie zrobilem. Jest o niebo lepiej jezeli chodzi o higiene i teraz bede to robic reguralnie, sproboj a zobaczysz jaka zmiana. Tak sobie patrze troche zaroslem smigam skrobac sie pod skrzydlem

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
nie wiem jak wy ale ja sie gole maszynka do wlosow za 15zl i zupelnie wystarcza nie podraznia skorki jak golarki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na tradzik?

Następny temat

odmrozenie

WHEY premium