SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Goju-Ryu - co sądzicie o tym stylu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Witam -jestem instruktorem goju-ryu
Jeżeli ktoś z osób na tym forum ma pytania do mnie nich piszę na email: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7467



konkretny wszechstronny tradycyjny styl karate i konkrtne chłopaki :)
mysle ze goju ryu zawiera w sobie wszytko co parawdziwemu karatece(wojownikowi)potrzebne sa uderzenia kopniecia rzuty podciecia walka w parterze :) trenujac tradycyjny okinawski styl można byc wszechstronnym wojownikiem :) jest to bardzo bogaty styl majacy wiele walorów nie tylko bojowych ale równiez zdrowotnych jest to karate które mozna cwiczyc całe zycie :)
moze jakis instruktor napisze cos wiecej na ten temat na forum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Na temat okinawa goju-ryu posiadam dość spora ilość artykułów, tłumaczeń itp. -prosze o kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jakoś ten filmik mnie nie przekonuje Pamiętam że kiedyś do nas na kicka przyszedł chłopaczek (nie wiem... pierwsza gimnazjum) z ojcem (on często do nas przychodził poćwiczyć) no i ten chłopaczek właśnie miał na koszulce chyba Goju-Ryu, wiedziałem że jest jakieś karate, nawet kolegów ze 2 chodziło, ale nie wiedziałem jakie, no i ten chłopaczek pamiętam że kopał bardzo fajnie... tyle że ręce przy pasie trzymał

PS TOMALA1111 jak masz jakiś ciekawy artykuł to wklej go na forum

Zmieniony przez - _radek w dniu 2009-07-07 14:04:07

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Radek klikni na moją stronke www.goju-ryu.lo.pl
Tam, znajdziesz kilka ciekawych informacji i artykułów.
W najbliższym czasie pojawią się nowe relacje - ostatnio troszkę zaniedbałem stronke ale to się w najbliższym czasie zmieni -mamy wakacje!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
tomala - masz sporo błędów na swojej stronie związanych z tym ze powtarzasz cześć niczym niepotwierdzonych informacji, na szczęście największe brednie omijają twoją stronę.

Dla przykładu podam że nie ma najmniejszych potwierdzonych faktów że sztuka walki ze starożytnej Grecji i Rzymu przybyła do Chin, przez Indie lub cokolwiek innego. Faktem jest jedynie wpływ kung fu na karate poprzez choćby mistrza Higaonna, czy Miyagi, oraz emigrantów chińskich zamieszkalych na Okinawie.

Pozatym Chińskie Kempo od biedy może być – ale „wu shu” lub „chan fa’ jest właściwszą nazwą, oraz nazwa miasta foochow – co to za masakra jest? Misto to nazywa się Fuzhou i wiele jeszcze jest na twojej stronie takich "kwaiatków".



Zmieniony przez - Yang32 w dniu 2009-07-07 18:17:14

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Witaj
Nie bede komentował takich wypowiedzi - jeśli wiesz lepiej to gratuluję. miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Tomala nie widzę na twojej stronie informacji o tym gdzie i kiedy odbywają się treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Witaj
Odpowiadam wszystkim którzy napiszą do mnie email.Warunkiem jest podanie swoich danych,tel itp. Lubię grę w otwarte karty bez kombinacji. Sporo osób pyta i dostaje informację i nic w tym złego, nie trzeba się kryć za pseudonazwami tak jest najłatwiej !!! Popatrz na fora internetowe są fachowcy od sztuk walki i niestety guwn..... którzy tylko przeszkadzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
och, tajne treningi...

ps. pisze się "gówniarz" nie "guwniarz"

Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2009-07-08 18:59:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie - pytania

Następny temat

japońskie liczebniki

WHEY premium