SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino i co dalej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
Witam

około tydzień temu rozpocząłem mój pierwszy cykl:

1-4 meta 20mg ed

1-12(16) prop 100 eod

1-10 boldenon 250 e5d

dzisiaj wyskoczył mi mały problem tj. mam nabrzmiałe sutki, delikatny ból przy dotykaniu

wziąłem dzisiaj 30mg nolvadexu i przgladał fora na temat ginekomastia pod kątem jak dalej ciągnąć cykl i jak zrobić pct.

spotkałem się z różnymi opiniami jedni mówią aby brać ari na cyku a nolve na pct inni na odwrót



i tutaj pojawia się moja prośba abyście mi doradzili co mam zrobić tj. co i jak brać od końca cyklu oraz jak zrobić pct

mam pod ręką zarówno nolve jak i arimedex

ps. stosuję 150-200mg cynku ed

czekam również na b6 będę brał 400-500mg ed



dziękuję i pozdrwiam

link usuwam
miczelx


1. WIEK: 28
2. WAGA: 76
3. WZROST:175
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:105
-udo:58
-talia:88
5. STAŻ NA SIŁOWNI:ponad 5lat
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany:5
-tłuszcz:1,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:0
8. TRENING:5dni split
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:0
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):mezo
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:115
-martwy ciąg:150
-przysiad: 120

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2015-04-05 00:01:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
sorry enter:/
cena nie gra roli zresztą mam 25x1mg ari w domu
już zacząłem brać nolve ale może bym ja odstawił wział ari a później wrócił do końca cyku na nolve? tylko czy mogę tak zrobić i jakie dawki?
dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nolva powinna sobie poradzic, wez kilka dni po 30-40mg, dalej po 20mg,
bolda masz krotko, lekki bezsens
nolve bedziesz musial brac pewnie do konca odbloku

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
Dzieji za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
Co do nolvy jak by dzialala to moge zmniejszyc do 10mg? Czy trzymac 20mg? Jeszcze pytanie czy po pct nie wroci problem? Jesli tak czy wtedy arimedex? A moze odrazu na pct z clomidem a nolva do konca cyklu? Co do bolda co bys proponowal? Zwiększenie do 500 czy do 12 lub 14 tyg? A moze obie opcje? Tj dłużej i wiecej? Czytalem ze jest to dosc bezpieczny środek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
Ps. dil proponuje mi zmienic po 6tyg prop na (mam okropne bole miesni po propie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dil proponuje zmienic propa na co ?
zeby dluzej leciec bolda musialbys testa leciec jeszcze dluzej, nie ma sensu zeby byl to prop (teraz tez nie ma) ale pierwsze cykle robi sie z jednego srodka a nie trzech i zwykle nie tak dlugo.
Nolve mozesz zmniejszac na 10mg, gino nie urosnie przez noc, w razie czego reagowac.


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2015-04-05 00:22:20

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
Sorry zjadlo:( zmienic prop na sustanon. Boldenon wziąłem dopiero jeden raz mogę go odstawić na np następny cykl. Gino nie urosnie przez now co to oznacza? Czyli moge nolvadex do konca pct bez ari? Sorry że tak się wypytuje ale troche stres mnie łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
przez noc,literowka juz edytowalem
jak juz to powinienes stratowac susta i konczyc propem, dil d****
bolda odstaw, prop mozesz leciec dalej, chyba ze bol nie do wytrzymania to zmien na enana lub cypionat,
Nolvadex jak pisalem najprawdopodobniej bedziesz MUSIAL leciec do konca pct, ari jest tu zbedne,
gino masz od mety przedewszystkim

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
Ok to boldenon odstawie a propa pocuagne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
sorry... enter. Propa pociagne do 10tygodni a mete tak jak planowalem do 4? A potem hcg 5000 iu (2x2500) czy będne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mozesz leciec mete do 4tego, ale miej swiadomosc ze to meta Cie poskladala z gino,
HCG na koniec nie zawadzi

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl przedluzenie czy mozna??? Prosze o pomoc !!!!

Następny temat

EPI -odblok

WHEY premium