SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino- POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 456
Czesc. iwm ze bylo od cholery tematow o gino, ale zakladam owy. Prosze o powazne wypowiedzi. Po cyklu prop + meta zrobilo mi sie gino, lewy sut sporo wiekszy, prawy nieznacznie. Minelo 3 tyg od odbloku i zaczalem jesc nolve. Planuje tak ze 2 miesiace ja pociagnac. Ae czy nie lepiej walnac arimidex teraz albo podczas nastepnego cyklu?? A moze jakis inny sposob, gino mam krtko, niewiele ponad miesiac. Lekarz mi nic nie przepisze niestety, a do innego nie moge isc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
szamaj nolvadex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 456
pytam o konkretne opinie. Nolvadex szamie obecnie wiec nic nowego nie wniosles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ari może przy delikatnym cyklu całkowicie zblokować przyrosty,na następny cykl nie bierz metki pokombinuj z prop vinko bold krótka deka,daj od początku cyklu 10 mg nolvy i ciągnij przez cały cykl,jak by coś zaczeło się dziać zwiększ do 20 mg jeśli nie pomoże to ari zacznij od 1/4 tab co 2 dni u mnie przy 1/2 co 2 dni staneły przyrosty.Nie zaczynaj cyklu dopuki nie pozbędziesz się tego gino.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
lodziannin a to je jest tak z ari ze do malych dawek sie nie bierze bo zatrzyma przyrosty ale jak walisz 750mg testa week to juz inna sprawa i przyrosty beda ?????
ale czy dlatego beda przyrosty bo np 1/2tabl ari do 500mg testa zatrzyma cala produkcje estrogenu a na 750mg week 1/2 tabl ari nie zdola zatrzymac calej produkcji bo za duzo testa dlatego sa przyrosty ale i tak istnieje ryzyko zalania ??? nei wiem czy sie wyjasnilem jasno

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ciężko jednoznacznie powiedzieć,u mnie osobiście przyrosty staneły ale są osoby co sobie chwalą ari.Ogólnie myśle że do lajtowych cykli ari zbędne,nie mam doświadczenia w kierunku gino bo nie mam do niego skłonności,bardziej brałem dla uniknięcia nadmiaru retencji co się okazało błędem jak dla mnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 456
no to mam teraz ciagnac ta nolve caly czas 20 mg ed?? Kolejny cykl ma byc bold+enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
enan aromatyzuje, moze gino rosnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 456
Wiem o tym zen. Wiedze posiadam jako taka o tym, co chce brac. Tylko nie wiem czy pobrac nolve ze 2 miesiace i jak sie zmniejszy to walnac ten cykl + ari czy teraz walic cykl a po cyklu nolva. Chyba 1 opcja bedze lepsza. Jak myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 456
NIECH WYPOWIE SIE KTOS, KTO NA SERIO SIE NA TYM ZNA. To nie jest malutki problem, nie wiem co robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
ja sie na serio nie znam bierz nolve 1 dzien 40mg i pozniej po 20mg i zonbaczysz czy sie zmienszy jak tak to potem mozesz leciec cykl z ostroznascia na gino czyli albo nolva od poczatku cyklu albo dodac ari ale z ari bym uwazal jak nie bierzesz wiecej niz 500mg tescia week to bym odpuscil nolva da rade, na tomiast jak sie gino nie zminiejszy hmm to juz twoja decyzja
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po co koksy skoro jest taka świetna dieta:)

Następny temat

Ankieta

WHEY premium