SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

81

Wzrost

174

Staż na siłowni

2

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

drugi teraz cypio 500 week 18 tyg

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4-5 mies

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endo

Stan zdrowia

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
Witam, wyczułem ostatnio takie małe jakby zgrubienie w lewym sutku, w sumie nawet nigdy nie srawdzałem czy mam jakieś objawy gino, i może to jakaś pozostałość z dzieciństwa w każdym razie jakaś mała różnica jest miedzy lewym a prawym, żadnego swędzenia czy pieczenia nie odczuwam ani zmian wyglądu sutków, jestem w 6tym tygodniu cyklu cypio, już dzisiaj tabletkę nolvy wrzuciłem, i co teraz działać, dawać małe dawki Nolvy do końca cyklu po 10 mg ed, czy może zaopatrzyć się w exe, a może poobserwować narazie czy się nic nie będzie nasilać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Uderz 40 mg z 5 dni czy sie cos zmieni a potem Obserwowac co sie dzieje i pisz tu

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
zrób badania i zobacz jak estro przede wszystkim a potem się będzie myśleć,exe na pewno było by najlepszym rozwiązaniem bo nie ma po nim odbicia i nie ma wpływu na lipidy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
Estro pewnie ostatnio skoczyło test się zaczął dobrze wkręcać, retencja wody się zwiększyła, exe miał znajomy z siłki tylko go nie widzę ostatnio to bym wziął od niego a na razie Nolvę brał, a badania nie wiem po co estro na pewno ponad normę, będę musiał wydać 70 zł(tyle u mnie się płaci) żeby potwierdzić coś co już wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
a nawet po to aby nie zbić estro za nisko bo się zaczna inne problemy,jak chcesz to zrobić z głowa to kieruj się wynikami badań a nie wróżeniem to nie jest niestety tani sport.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
Dobra jutro zrobię badania, test estro prolka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
tak bo przy wysokim estro prl też potrafi wybic,ale zbijając wtedy estro i prl powinno polecieć w dół to już oczywiście gdybanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
Szamie ok 500mg dziennie b6 i vitexa więc prolka powinna być ok, zobaczymy jutro, 40 mg Nolvy starczy na dzisiaj czy uderzyć więcej słyszałem opinie 60-80 na pierwszą dawkę? Aha i HCG miałem wbijać na dniach jak to się ma do sytuacji?

Zmieniony przez - Ripper91 w dniu 2015-02-17 19:46:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
hcg na pewno jeszcze podbije estro,ale to nie ma problemu jeśli będzie szło tamo lub exe 40 mg tamo to już jest spora dawka i takiej bym się trzymał przez kilka dni.chyba że exe załatwisz wcześniej to dasz ze 3 dni po tabsie i potem 1/2 co 2-3 dni ( po badaniach oczywiście w zależności jak to estro wywalio )

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
Poczekam kilka dni z tym HCG nie pali się zbije trochę to estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
Badania zrobiłem, wyniki jutro, a takie wczesne stadium to się powinno chyba cofnąć po samej Nolvie nie? W sumie żadnych kulek czy grudek nie ma tylko takie malutkie zgrubienie i nie boli nawet jak przyciskam. Nolve wrzucić 2 razy po 20 mg czy 40 na raz dzisiaj?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG a zwiększona produkcja plemników

Następny temat

Cykl na enanie co dodac w trakcie cyklu?

WHEY premium