SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia a dziewczyny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma czym sobie zajmować du.py. Ja mam podczas, że tak to nazwe "stanięcia" sutów nieźle na około spuchnięte, a i nikt tego nie zauważa. Dobrze jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 23 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100
No własnie. Wiecie coś o tym DANAZOLu? Szukałem w necie o lecz znalazłem głównie informacje ze jest to lek dla kobiet które mają endometrioze (chorobę śluzówki macicy) i dla dziewcząt które mają przerost gruczołu piersiowego. W angielskim jestem nie najlepszy więc moje poszukiwania na yahoo i tak na wiele sie nie zdały. Może jeśli ten lek likwiduje przerost gruczołu u dziewczyn to moze i u chłopaków z ginekoastią?? nie wiecei cos na ten temat? Ja w sumie juz jestem po operacji, ale będe miał jeszcze taką "korekte" we wrześniu samych sutków bo niestety mi sie nie podobają. Moze jednak ten lek by pomógł zamiast tej korekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
nie bierz nic na własną ręke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7137
nie bierz leków dla dziewczyn bo jeszcze oprócz tej gino może ci jeszcze coś zniknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Jesli autor postu nie bral sterydow to dobrze, bo po lekach mogloby to wyfgladac calkiem niefajnie.
Na taki wyglad skladaja sie uarunkowania genetyczne jesli chodzi o budowe oraz to, ze jestes troche przygarbiony.
Podczas pierwszej operacji chirurg mogl potraktowac to jako usuniecie gruczolu nie patrzac na te uwarunkowania, jako usuniecie samej ginekomastii
wiem z doswiadczenia na sobie, ze sa chirurdzy, ktorzy nie usuwaja calkowicie gruczolu piersiowego, zsotaja resztki - moga pozniej przerastac i syf wraca. Poza tym bardzo wazne jest prowadzenie pacjenta po operacji - nosiles pozadna opaskeusciskowa na klacie? Ten drugi zabieg, o ktorym piszesz to ma byc wlasciwie wyplaszczanie brodawek, radze Ci zrobic to u dobrego fachowca.Chcesz miec plaskie, jedyne co moze chirurg teraz zrobic toi wyciac resztki gruczolu, ewentualne blizny spod spodu i wszystko spod brodaw, patrzac jednak na ten jeden powiem Ci, ze moze on nie byc calkiem plaski po ponownej operacji, niekiedy jest to droga co celu przez kilka zabiegow.
Miales tez robione liposuction czy sam sklapel?
Tak czy inaczej potrzeba tu dobrego specjalisty kosemtycznego, moge Ci osobe, ktora zrobi z tym porzadek. Jesli nie splaszcza sie po ponownej operacji ostatecznym wyjsciwem z sytuacji jest zrobienie lekko zapadnietych sutow i poddanie sie trzeciemu zabioegowi.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9974
qrfa normalna klata i nic pozatym.

Czy znasz ten kraj,gdzie ścieżkami westchnień płyną nieżywe
kwiaty zwęglone i kości zwierząt łąkowych i leśnych.
>>>BJJ-POZNAN<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Agon nie przejmuj sie w dzisiejszych czasach to dupy patrza tylko na portfel i fure jaka sie poruszasza nie na zadne ginekomastie,lipomastie czy krzywe zeby

A tak na poważnie to nie masz sie czym przejmowac!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
zdiwie was że niektórę lubiątakie suteczki

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
jw. wyluzuj bo nie jest tak źle;) niezdziwiłbym się jakby się nigdy w życiu nie zorientowała więc nie panikuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie tescia

Następny temat

STANOZOLOL + ????

WHEY premium