SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
Nie za bardzo rozumiem :D jeden i drugi sutek wygląda raczej identycznie tylko pod lewym mam twardą kulkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 303 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10661
Zejdzie po pol roku samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
No właśnie na zimę planowałem cykl prohormonem SUS i boje się, że dostanę jakiegoś widocznego gino :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
hru
Zejdzie po pol roku samo.
ja bym z tobą polemizował. mi nic nie zeszło ! a bralem tylko metke , mysle ze teraz to tylko skalpel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Sprobuj chociaz ATD jak nie masz nolvy. Lepiej to niz nic a moze cos pomoze.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
sory za spam ale jak zobaczylem pierwszy raz to zdjecie to wygladalo mi to na siusiaka

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
nie sluchaj p******lllee.....nia mozesz te male gino cofnac latrazolem - femara jest to jedyny srodek co moze cofnac gino w poczatkowej fazie - skalpel to jak bys mial guza 3cm ----- patrze sami znawcy wez to wez to a hu.....j wiedza

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
Niestety nie znam nazw tych środków, można to kupić w aptece ? Niestety nie mam dostępu do leków na receptę, bardzo byłbym wdzięczy za podanie nazwy czegoś co mogę kupić w aptece - o ile coś takiego istnieje :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Jak by \tak było jak piszesz to by kliniki od wycinania nie miały racji bytu, Bo kazdy , czy to lekarz ,czy na własna reke by krecił latrozole. i cofałby gino w poczatkowej fazie! sry snara ale mylisz gino z lipo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
Tylko jak masz zamiar brac nolve dolecz to gino do konca bo nie wyleczone i zaprzestanie brania moze jeszcze powiekszyc gino jakie bylo przed braniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ph burneiki

Następny temat

Taki oto wstępnie cykl do spostrzeżeń i krytyki.

WHEY premium