SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Garnier dla 12-sto latka??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
suple tez mozna ,przeciez kreatyne mamy w pozywieniu to nawet branie jej w malych dawkach napewno nikomu nie zaszkodzi,chodzi mi bardziej o np.Tt bo po co w mlodym wieku podwyzszac tescia bezsensu.... tak samo mowie o eca itd. to w mlodym wieku lepiej nie brac...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
wg. mnie suple odpadaja nie ma co w takim wieku obciazac mlodego organizmu, gainer bez dopalaczy ok (porcje na mleku-wapno, tak wazne w okresie wzrostu) nic wiecej, jeszcze jakies witaminki i mineralki tylko tyle i racjonalne odzywianie, musi miec dodatnia ilosc kcal to bedzie tyl. Jak sie chlopaczek duzo nabiega itp. to moze wina lezy w diecie (malo kcal)

==============================================
Szukasz dobrego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL Gorąco polecam! Mój numero uno!
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL" >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
no szampony firmy garnier jak najbardziej hehehe
gainer mu nie zaszkodzi, do tego poprawic diete
i niebawem bedzie wysciskal 120 na klate jak wiekszosc 12 latkow na forum




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Lopo spokojnie może wziąć gainera. Tylko mu to na zdrowie wyjdzie.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
spoko przecież nawet niemowlaki biorą odrzywki .........ale biorą je dlatego żę jeszcze niepotrafią same gryść......nierozumiem dlaczego ten 12 latek niemoże jeść wartościowych posiłków......... porozmawiaj z jego mamą niech zacznie gotowaćmu ryż np. z kurczaczkiem( same delicje) , spagetti z jakimś wykwintnym sosem ( przecież po odpowiedniej diecie napewno przybierze na masie ) odrzywki typu gainer mu nie zaszkodzą ale po co wydawać pieniądze na coś co niedokońca jest mu potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze te 12 lat to nawet odrobine za mało na powazny trenig siłowy
Proponuje ogólnorozwojówke lub jak koniecznie musisz to wolne cięzary max na pół gwizdka
Wczesniej niz w 14 roku dla dobrej przyszłości szkieletu nie proponuje szarpać sie z klamotami na wysokich obrotach
Gejner-skoro nie powinienes siłowni traktowac w tym wieku zbyt powaznie to i przy normalnej, madrej diecie wyrobisz się z zapotrzeboiwaniem kalorycznym
Oczywiście 1 mała porcja dziennie ci nie zaszkodzi, tylko pytanie po co?

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Przecież on nie ćwiczy na siłce tylko gra w nogę

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widac nie doczytałem!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
czesto dzieciaki w takim wieku pija malo mleka, a jak wiadomo to jest super zrodlo wapnia, ktore w tym wieku jest bardzo potrzebne. wiec miesznie gainera na mleczku napewno nie zaszkodzi nawet moze pomoc

==============================================
Szukasz dobrego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL" >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Linki do storon z opisem dzialania subst ziolowych

Następny temat

Therma + metanabol

WHEY premium