SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Galaretka owocowa 0 ww

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Witam, dziś zrobiłem taką sobie galaretkę, smakuje dużo lepiej niż te bezcukrowe gotowe już(mają cukier tylko bardzo mało) ta galaretka nie ma go w cale !

Skład:

- łyżeczka żelatyny
- 5-7słodzików w zależności jak ktoś lubi słodkie
- soczek zagęszczony Soleo, ja użyłem brzoskwiniowy. Nie ma on w ogóle żadnego cukru
- 250-300ml wody

1g b(z żelatyny o zerowej przyswajalności)
0g ww
0g t


Można dodać owoce jakieś, ja chciałem zrobić bez węgli jako przekąska wieczorem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Smacznego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
banalny i dobry przepis

a ten słodzik to chemiczny z rośliny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1404
fajny pomysł :D możnaby zrobić tak samo np. z colą 0 i innymi tego typu "badziewiami" :) aspartam czy coś można zastąpić stewią, ale nie wiem czy to byłby dobre... ze względu na specyficzny smak stewi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Te soczki fajnie smakują owocowo, ta brzoskwinia na prawdę wymiata w galaretce Dobre na dietach z niskimi ww jak się chce coś słodkiego

Flaszka takiego soku zagęszczonego light coś 3-4zł 500ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1404
gdzie można kupić to "soleo"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
W sklepach Piotr i Paweł, na portalu aukcyjnym, można też kupić barwnik + aromat np ananasowy i kombinować, no ale nie chciało mi się już tak jest prosto i smacznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile tego soku dac na te 250-300ml wody ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
2-3 łyżki? ja daję na oko, raz dasz za mało to będziesz później wiedział ile jest ok dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1404
w piotrze i pawale hmm... to pewnie ponad 10zł kosztował..? jutro wybieram się tam po ser i pieczarki także na pewno go obczaję :) oooo, w sumie z tymi aromatami to dobry pomysł, ostatnio na allegro trochę pokupowałam (truskawka, ananas, kokos, banan, poziomka itd.) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
~4zł na internecie kosztuje ten syrop, sam aromat może nie dąć takiego smaku co syrop, raczej na pewno nie da

Można taką samą opcje zrobić tylko dać z 100ml wody + twaróg chudy i będzie serniczek owocowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paprykarz

Następny temat

Zdrowe/Niezdrowe - Baton Bounty, bez smażenia, bez zapiekania.

WHEY premium