SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GPA European powerlifting and benchpress Championships 2013

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 4746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
swietnie-możesz tez skontaktowac sie przez fb z Polakiem tam startujacym- był 3 w super ciezkiej w zeszłym roku -pewnie tez jedzie w tym roku:
Tomasz Drzewiecki

lub skype: drtomasz1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1851
Mam takie pytanie trochę z tyłka wyjęte ale w jakim języku można się z Meszarosem kontaktować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
po angielsku nie ma problemu...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1851
Dzięki, czyli ustnie też z nim można normalnie po angielsku? Bo z doświadczenia wiem, że Węgrzy zbytnio angielskiego właśnie nie znają i bardziej niemiecki a z tym właśnie u mnie problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
To juz gorzej ...:)Ale sie dogadacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
narazie straszna zadyma się zrobiła bo własnie zmienili datę zawodów a ludzie porezerwowali już hotele i bilety lotnicze tak, że coś czuje że zawody nie wypalą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
A co do Meszarosa to chyba za bardzo nie gada po angielsku, kiedyś jak z nim rozmawiałem na Sci Tec raw w Miscolcu to jakiś jego kolega tłumaczył mu z angielskiego na węgierski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Własnie teraz patrzę ...takie coś jest niedopuszczale!-chyba zawody nie wypala-zawodnicy strasznie sie wkurzyli-wszystko popłacone-nikt nie zwróci juz kasy za bilety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Yawodz niestetz anulowane pryey central GPA +wegierski organiyator yawali impreye na caej linii+chcia ymianz terminu ale GPA nie wzrayia na to zgody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
właśnie widziałem na FB, trudno pozostaje szlifować formę do Trec Games pozdrawiam i dzięki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otwarte Mistrzostwa Śląska w TSK i II edycja AMŚl.25.05.2013

Następny temat

Wielokrotne wyciskanie sztangi - jak trenować?

WHEY premium